2016-04-03 │ ETWINNING TEIKIAMOS GALIMYBĖS

eTwinning3      2016 metų balandžio 1-3 dienomis Poitiers mieste (Prancūzija) vyko tarptautinis programos „eTwinning“ profesinės raidos seminaras „Skaitmeninių medijų švietimas“ („Digital Media Education“), kuriame dalyvavo Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ specialiosios grupės auklėtoja Aurelija Leišienė.

      Seminaras anglų kalba buvo skirtas visų dalykų pedagogams, dirbantiems su visomis amžiaus grupėmis. Tad šiame seminare dalyvavusiųjų pedagogų specializacija labai įvairi (anglų k., matematikos, gimtosios kalbos, pradinių klasių mokytojai, ikimokyklinio ugdymo auklėtojos, IT specialistai ir kt.), o ugdytinių amžius – nuo ikimokyklinukų iki profesinių mokyklų ugdytinių. Tai tarptautinis renginys, sukvietęs apie 100 dalyvių iš 23 šalių. Atskleistos eTwinning naudojimo galimybės, analizuoti saugumo viešojoje erdvėje aspektai, suteikta praktinių įgūdžių.

Šis tarptautinis seminaras – tai susitikimas su taip pat siekiančiais tobulėti ir atrasti naujų iššūkių, sudarė prielaidas stiprinti kritinio mąstymo įgūdžius, reflektyvumą, užsienio kalbos įgūdžių tobulinimui ir naujo požiūrio, potencialių projektų ir įdomesnių darbo priemonių atradimui. Praktiškai pritaikant mokymuose įgytus įgūdžius pradėtas įgyvendinti projektas “Spalvos vaikų akimis“ su partneriais iš Estijos darželio ir Latvijos specialiosios mokyklos.

Daugiau informacijos apie eTwinning programą rasite http://etwinning.lt/ 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: