2016-05-01 │ PRISIKĖLĘS BULVARAS: ZOMBIŲ APOKALIPSĖ

susitikimas2     VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra kasmet rengia savanoriškomis paskatomis remtą projektą, kurio metu į projekto organizavimą įtraukia Šiaulių miesto mokyklose besimokantį jaunimą. Šiais metais tai vienos dienos trijų skirtingų miesto gimnazijų iniciatyvinės grupės jaunimo organizuojamas renginys „Prisikėlęs bulvaras: ZOMBIŲ apokalipsė“

      Šiaulių miesto bulvaras atgis spalio mėnesio pabaigoje, kuomet bus suorganizuotos bėgimo rungtys ,,Saugok smegenis 2016“. Visos rungtys reikalaus dalyvaujančių mokinių ne tik fizinės ištvermės, bet ir pastabumo, tai tarsi erudicijos pratybos, lavinančios loginį mąstymą, komandinio darbo pritaikymą bei kritinio mąstymo subtilybes. Be įdomių ir intriguojančių užduočių visame bulvare dekoracijų pagalba bus sukurta šiurpinanti atmosfera, kuri dalyviams ir žiūrovams dar labiau leis pabėgti nuo kasdienybės ir pajusti renginio dvasią.

      Šio projekto dėka skatinamas Šiaulių miesto mokyklų bendradarbiavimas, tobulinami moksleivių socialiniai įgūdžiai, o miestiečiai turės progą pamatyti visai kitokiomis spalvomis nusidažiusį Šiaulių pėsčiųjų bulvarą.

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: