2016-09-01 │ PROJEKTAS „SAUGUS UOSTAS“

      2016 m. rugsėjo mėn. VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra visoje Šiaulių apskrityje pradeda vykdyti projektą ,,Saugus uostas“, kurį remia Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas. Tai prevencinis projektas, kurio metu didelis dėmesys bus skirtas tinkamai formuoti jaunimo sveikos asmenybės vystymosi vertybes įtraukiant jų tėvus, ugdymo įstaigas ir kitus bendruomenės narius.

       Siekiant optimalaus ir kompleksinio rezultato projektas apims įvairias veiklas, tokias kaip alkoholio vartojimo prevencinę dieną, kurią ves psichologai, Šiaulių miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai. Prevencinės dienos renginiuose bus siekiama įgalinti pozityvų socialinės realybės suvokimą alkoholio vartojimo ir sveikos gyvensenos srityse.

    Taip pat planuojami aktyvūs mokymai jaunimui, kurių metu jaunas žmogus savo laisvalaikį praleis užsiimdamas netradiciniu sportu (regbiu, žolės rituliu, sportiniu šaudymu) ir taip mokysis siekti efektyvių pokyčių asmenybės tobulėjime ir pozityvioje socializacijoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: