2016-10-21 │ ŠIAULIEČIAI, AR SĖKMINGAI IŠGYVENOTE ZOMBIŲ APOKALIPSĘ?

      Ketvirtadienio popietę Šiaulių bulvaras atgijo, jame pabiro 100 žalių žmogeliukų. Spėjate kas tai? Tai Jaunimo iniciatyvinės grupės miesto moksleiviams organizuojamo projekto ,,Prisikėlęs bulvaras: zombių apokalipsė 2016“ renginio dalyviai. Visi dalyviai, pasiskirstę komandomis, kuo greičiau stengėsi įveikti orientacinių varžybų užduotis. Jie lakstė, blaškėsi po miestą ieškodami miesto centre esančių punktų, kuriuose jų laukė ,,zombiškai“ išsipuošę savanoriai. Punktuose dalyviai turėjo išspręsti įvairias užuominas, kurios padėjo įveikti sukurto maršruto kelią.

      Zombių apokalipsės orientacines varžybas vainikavo draugiškas visų dalyvių, savanorių bei organizatorių susibūrimas Šiaulių kultūros centre. Greičiausios ir gudriausios komandos buvo apdovanotos rėmėjų dovanomis, dalyviams buvo įteiktos padėkos, išrinktas stilingiausias ,,zombiškas‘‘ kostiumas ir išraiškingiausias ,,zombiškas“ makiažas. Organizatoriams ir savanoriams tematiką atitinkantį makiažą padėjo pasidaryti profesionalės iš Šiaulių moksleivių namų. Taip pat visi galėjo pasivaišinti Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo skyriaus keptais sausainukais, kurie buvo išmarginti zombiškais raštais ir puikiai papildė renginio nuotaiką.

      Šis renginys subūrė moksleivius iš visų Šiaulių miesto mokyklų, leido geriau pažinti draugus ir susirasti naujų. Projekto organizatoriams (Jaunimo iniciatyvinei grupei, kurią sudarė moksleiviai iš Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos, Šiaulių S. Daukanto gimnazijos ir Šiaulių Didždvario gimnazijos), tai nepaprsta patirtis praversianti organizuojant didelio masto renginius ateityje. Tikimės, kad ir Šiaulių miesto gyventojai liko nustebinti ir pradžiuginti žaliai nusidažiusio bulvaro.

      Projektą padėjo įgyvendinti: Nacionalinė regionų plėtros agentūra. Projekto rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių spaustuvė, Šiaulių moksleivių namai, Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo filialas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas, Jupoja, ,,Laisvieji piliečiai“, Lithuania Vonin, 5D cinema, Šiaulių kultūros centras, sulčių baras ,,Burbuliukas“, baras ,, ZAP ZAP“, Gedimino pica, ZM food ir Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė Regina Kvedarienė.


 


 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: