2016-10-24 │PREVENCINIS RENGINYS GRUZDŽIUOSE

SONY DSCŠiandieninis pasaulis neatsiejamas nuo skubėjimo, įtampos bei rūpesčių, todėl dažnas iš mūsų susiduria su situacijomis iš kurių atrodo išeities nėra. Tokios situacijos, kuomet žmogus praranda tikėjimą dažnai įvardinamos kaip krizinės situacijos. Tokių situacijų gali pasitaikyti šeimoje, tarpasmeniniuose santykiuose, darbe ir pan.

Šiandien Gruzdžių miestelyje vyko projekto ,,Santykių kūrimas šeimoje. Atrask. Patirk. Dalinkis.“ prevencinis renginys. Šis renginys apjungė visą Gruzdžių bendruomenę. Miesto gimnazijoje vyko mokiniams skirti mokymai ,, Kai sutinki save krizinėje situacijoje“, kurių metu su vaikais dirbanti specialistė Diana Armalienė pateikė pavyzdžių kaip reiktų elgtis, kaip mąstyti, kad krizinių situacijų pavyktų išvengti.

Gruzdžių miestelio seniūnijoje buvo surengtas renginys ,, Krizė šeimoje – išgyvena visi“, kuris skirtas tėvams, auginantiems vaikus, pedagogams, administracijos darbuotojams. Renginį vedusi psichologė Virginija Servutienė analizavo dėl kokių priežasčių atsiranda krizinės situacijos šeimoje, kaip jų reikėtų išvengti bei jas spręsti. Taip pat buvo suteikta galimybė miestelio gyventojams asmeniškai pasikalbėti su psichologe ir sulaukti pagalbos sprendžiant konkrečią krizinę situaciją atsiradusią šeimoje.


 

 


 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: