2017-02-01 │ FINIŠUOJA MOTYVACINIAI MOKYMAI

Lietuvos darbo biržos organizuoto projekto ,,Atrask save” motyvacinių mokymų renginių ciklas ,, Pradėk formuoti savo ateitį pats” skelbia pabaigą.

Tai buvo intensyvios dvi savaitės mokymų, kuriuos jaunuoliams nuo 18 iki 29 metų vedė VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros psichologai, lektoriai profesionalai. Motyvaciniuose mokymuose dalyvavo jaunuoliai iš Šiaulių, Pakruojo, Joniškio, Kelmės ir Radviliškio rajonų. Kartu su lektoriais jaunuoliai analizavo savo poreikius, gebėjimus, vertybes, įvairių testų pagalba nustatinėjo kokiam žmonių tipui jie priklauso. Daug dėmesio skyrė žmonių kūno kalbai analizuoti, mokėsi, kaip tinkamai elgtis darbo pokalbio metu.

 

Mokymai, kuriuose yra dirbama tiek individualiai, tiek grupėse skatina ne tik jaunų žmonių tobulėjimą, motyvaciją bei asmenybės vystymąsi, bet ir suteikia galimybę pažinti kitus, atrasti bendraminčių. Visos jaunuolių grupės buvo be galo draugiškos, aktyvios ir kūrybingos. Lektoriai dėkoja už produktyvius mokymus, norą tobulėti ir linki jaunuoliams sėkmės atrandant savo kelią!

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: