2017-04-24 │ NETRADICINIAI MOKYMAI

2016 m. rugsėjo mėn. VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra visoje Šiaulių apskrityje pradėjo vykdyti projektą ,,Saugus uostas“, kurį remia Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas. Tai prevencinis projektas, kurio metu didelis dėmesys skiriamas jauno žmogaus sveikos asmenybės vystymui ir vertybių formavimui. Vykdomas projektas apima ne tik teorinius mokymus, bet ir organizuoja aktyvius mokymus, kurių metu gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, dėmesingumas ir požiūris į sveiką gyvenseną yra mokomas pasitelkiant aktyvias sporto šakas.

Antrą kartą rengiamuose aktyviuose mokymuose dalyvavo Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokiniai. Kartu su lektore Diana Armalienė mokiniai analizavo save, aplinką, ugdė socialinius bei emocinius įgūdžius, analizavo įvairias gyvenimiškas situacijas. Lektorė Diana Armalienė sudomino susirinkusius savo pavyzdžiais, leido mokiniams atsiverti ir diskutuoti apie jiems svarbius bei rūpimus klausimus susijusius su jauno žmogaus efektyvumu, motyvacija ir pasirinkimais. Gimnazijos mokiniai mokymų metu turėjo galimybę išbandyti aktyvias sporto šakas: grindų riedulį, regbį -7 ir sportinį šaudymą. Šių sporto šakų pagalba buvo lavinamas mokinių dėmesingumas, susikalbėjimas su aplinkiniais, bendradarbiavimas bei ištvermė.

Džiaugiamės susirinkusiu jaunimu, kurie aktyviai dalyvavo mokymuose. Manome, kad tokie mokymai yra labai svarbūs kiekvieno jauno žmogaus lavinimo bei vystymosi procese. Leiskime jaunam žmogui pažinti aplinką ir save pasitelkiant ne tik standartinius mokymosi metodus. Būkime išradingi ir skatinkime jaunimą veikti ir kuo greičiau atrasti save bei savo gyvenimo kelią.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: