2018-02-25 │ KVIEČIAME Į INFORMACINĮ SEMINARĄ

logoNorėdami atkreipti dėmesį, į kuriamą baltų gentis vienijantį tarptautinį kultūros kelią „Baltų kelias“ ir skatindami kiekvieną susimąstyti apie mums paliktą tūkstantmetę baltų kultūros patirtį, suprasti baltų kultūros savastį, kviečiame sudalyvauti antrame iš šešių projekto informacinių seminarų.


Seminaras vyks 2018 m. kovo 7 d. (trečiadienis) Telšiuose, viešbučio „Sinchronas“ konferencijų salėje (Turgaus a. 24/1). Pradžia – 10.00 (numatoma trukmė su pertrauka 6 val.) Seminaro metu su Telšių apskrities vietinėmis bendruomenėmis, smulkiaisiais verslininkais, turizmo atstovais, vietos savivalda, muziejininkais, amatininkais ir kitais suinteresuotais asmenimis diskutuosime apie galimybes įsitraukti į projekto veiklas, lektoriai dalinsis žiniomis apie baltų kultūros savastį ir jos raiškas, kartu su dalyviais ieškos baltiškos kultūros formų šiandieninėje veikloje, kalbėsis apie domėjimosi gamtos, kultūros ir paveldo svarbą.


Informacinio seminaro lektorės:
DAIVA VAITKEVIČIENĖ – humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Sakytinės tautosakos skyriaus vyresnioji mokslo darbuotoja, tarptautinės pasakojamosios tautosakos tyrinėtojų draugijos (international Society for FolkNarrative Research) narė, žurnalo Incantacio: An International Journal on Charms, Charmers and Charming redaktorių kolegijos narė.
JUDITA STULPINAITĖ – turizmo edukologė, ekspertė, straipsnių ir leidinių autorė.

Atkreipiame dėmesį, kad renginys yra nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija adresu https://nrda.typeform.com/to/QSQfrQ.
Dalyvių skaičius ribotas, registracija stabdoma surinkus maksimalų dalyvių skaičių.
Renginio programa bus atsiunčiama po registracijos patvirtinimo.

Informacinis seminaras. Telsiai

#Baltsroad #Latlit #informacinisseminaras #Telšiai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: