2018-02-28│ 360 LAIPSNIŲ APRĖPTIS

2498_57634b00bfb09d6d89fc01dafc426089Siekdami prisidėti prie 2014-2020 m. ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje išskirtos prioritetinės komunikacijos krypties „Lietuva, kurią kuriame ES investicijomis“ tikslų įgyvendinimo viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su partneriu Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pradeda įgyvendinti projektą ,,360 laipsnių aprėptis“ (Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01).

ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje išskirtos pagrindinės problemos nurodo, kad visuomenės nariai, verslo bendruomenė nepakankamai žino apie ES investicijas, veiksmų programos įgyvendinimo procesus, o projektų vykdytojai besinaudojantys ES investicijomis nelaiko savęs ES kuriamo įvaizdžio dalimi, todėl ne visada tinkamai informuoja visuomenę apie vykdomus projektus, tvarkomus ar diegiamus procesus. Projektas ,,360 laipsnių aprėptis“ – tai inovatyvus projektas, kuriuo siekiama netradiciniais būdais (virtualios realybės filmais, vaizdo klipais, atviru renginiu) glaustai ir aiškiai pateikti pagrindinę informaciją apie ES investicijas, jų naudą verslo subjektams, pasidalinti įmonių, kurios jau yra pasinaudojusios ES investicijomis patirtį ir taip paskatinti verslo bendruomenę tapti aktyviais prisidedant prie socialinių ir ekonominių šalies pokyčių. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti verslo bendruomenę domėtis ES investicijų kuriama europietiška veiklos norma ir teikiama nauda asmeniui, regionui ir šaliai.

Projekto veiklų metu sukurti unikalūs virtualios realybės filmai bus prieinami ne tik tikslinei projekto grupei, bet ir visai visuomenei. Netradiciniai informacijos pateikimo būdai skatins Lietuvos gyventojus domėtis įgyvendinamais ES investicijų projektais, jų rezultatais, teikiama nauda bei skatins  jaustis aktyvios Europos bendruomenės dalimi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: