2018-05-10│GEROSIOS PATIRTIES DALIJIMASIS

32205815_336909770168176_2765268045889798144_nŠvietimo įstaigų patirtis patvirtina, kad dėl nuoseklaus profesinio informavimo stiprėja teigiamos jaunų žmonių nuostatos atsakingam požiūriui į ateities planavimą, tampa aiškesnė norimo darbo sritis, pobūdis, lengvėja specialybės pasirinkimas. Švietimo įstaigos, organizacijos dirbančios su jaunimu įvairiais būdais, metodais vykdo profesinį informavimą, tad svarbu dalintis gerąja patirtimi ir kartu ieškoti naujų būdų tikslingam jaunų žmonių švietimui, skatinti jų kūrybinį aktyvumą ir saviraišką.

Agentūros karjeros konsultantė, dirbanti su jaunimu, dalyvavo respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje ,,Ugdymo karjerai kompetencijų tobulinimo situacija ir problemos“. Konferencijoje skaitė pranešimą ,,Karjeros planavimas pokyčių situacijoje“. Pasak agentūros karjeros konsultantės tai puikus renginys, kurio metu ne tik pasidalijame gerąja patirtimi, bet ir plečiamas kontaktų ratas, kuris visuomet reikalingas vystant naujas karjeros projektavimo mokymų idėjas.

Respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje, kurią organizavo Šiaulių profesinio rengimo centras, dalyvavo Šiaulių miesto pedagogai, karjeros projektavimo, pagalbos mokiniui specialistai, psichologai, dirbantys profesinio informavimo srityje.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: