2018-08-20 │KVIEČIAME Į BAIGIAMĄJĮ JAUNŲJŲ SMUIKININKŲ KONCERTĄ

34601381_157781911745316_2137947089731059712_n2018 m. rugpjūčio 31 d. 19 val. kviečiame į užburiantį jaunųjų smuikininkų akademijos ,,Muzika kitaip“ koncertą, kuris vyks Kurtuvėnų Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje.

Jaunieji Šiaulių miesto smuikininkai rugpjūčio mėnesį turėjo galimybė dalyvauti nepaprastoje muzikinėje stovykloje Jaunųjų smuikininkų akademija ,,Muzika kitaip: iššūkiai naujam šimtmečiui“.

Dešimties dienų muzikinėje kelionėje jaunieji talentai turėjo išskirtinę galimybę susitikti su Naujų Idėjų Kameriniu Orkestru NIKO, smuiko virtuozės Augusta Jusionytė ir Dalia Simaškaitė su mažaisiais pasidalino savo patirtimi, savo sėkmės istorijomis bei iššūkiais. Visos stovyklos metu jaunieji smuikininkai ugdė ir savo muzikinius įgūdžius, ruošėsi baigiamajam stovyklos koncertui, kuriame koncertuos su gerai muzikos pasaulyje atpažįstama atlikėja Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk.

Muzika kitaip

Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk puikiai žinomas veidas muzikos pasaulyje. Pati nuėjusi ir vis dar einanti sudėtingu, tačiau nepaprastai žavingu muzikos keliu. Ji įsitikinusi, kad muzikinis ugdymas tai ne muzikanto ugdymas, o ,,muzikos žmogaus“, kurio viduje puoselėjamos tokios vertybės kaip atsakomybė, pagarba, kūrybiškumas, disciplina, savivertė, pilietiškumas.

,,Pati turėjau nuostabią mamą, kuri leido man kartu dalyvauti visuose kūrybiniuose / kultūriniuose procesuose. Jutau neapsakomą laimę ir dėkingumą už tai, kad patyriau daugiau nei tie vaikai, kurie po pamokų žaidė kieme su lėlėmis. Kultūros daugialypiškumą, stengiuosi perteikti ir savo dukrai Gabrielei. Matau ją augančią laimingą, savimi pasitikinčią, kūrybišką. Jaučiu, kad turiu energijos ir idėjų rezervų, galiu tuo dalintis ir su kitais vaikais. Norisi skatinti vaikų ir jaunimo kūrybiškumą kūrybinio ugdymo dienos stovyklėlėse; plėsti vaikų ir jaunimo kultūrinį akiratį, ugdyti jų meninį skonį bei kūrybinį potencialą; parodyti profesionalios muzikos pasaulį iš arti ir skatinti juo domėtis, suprasti. Tiesiog, auginti ne ,,vaiką“, o ,,žmogų“.“

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: