Partnerystė Baltijos jūros regione Best Agers

Be pavadinimokk

Best Agers – tai Baltijos jūros 2007-2013 m. programos projektas, kurio siekiama sukurti tarptautinę kartų inovacinę aplinką, kurioje 55 metų ir vyresnio amžiaus žmonės dirbtų kartu su įvairaus amžiaus grupėmis verslo ir verslumo įgūdžių gerinimo srityje, plėtotų inovatyvias idėjas bei dalintųsi patirtimi. Projektas analizuos sėkmingus metodus ir geros praktikos pavyzdžius, juos toliau plėtos ir pritaikys partnerių regionuose, pasitelkiant „BEST AGERS“ atstovus. Bus parengta, įvertinta ir įgyvendinta 13 naujų bandomųjų (kitaip vadinamų „pilotinių“) iniciatyvų, didinant informuotumą apie įvairias galimybes ir „BEST AGERS“ potencialą. Projektu siekiama keisti nuostatas, kad vyresnio amžiaus žmonės yra našta visuomenei. Atsižvelgiant į šio projekto svarbą visam Baltijos jūros regionui, jam buvo suteiktas „strateginio projekto“ statusas.

Projektą įgyvendinamas pagal ES Baltijos jūros regiono programą 2007 – 2013 m.
Projekto vykdymo laikotarpis: 2009 gruodis –  2012 lapkritis.


2012-06-23 │ MOKYMŲ AKIMIRKOS

Vyko trijų dienų mokymai ,,Pagalba profesiniam vystymuisi demografinių pokyčių laikotarpyje“, kuriuos vedė Nacionalinės regionų plėtros agentūros konsultantė Diana Armalienė ir psichologė Virginija Servutienė.

 


2012-10-20 │ PROJEKTO METU ATLIKTŲ TYRIMŲ MEDŽIAGA2012-06-12 │ ,,BEST AGERS“ KONFERENCIJA SANKT PETERBURGE

Birželio 8 – 10 dienomis Viešosios įstaigos Nacionalinės regionų plėtros agentūros darbuotojos Aurelija Leišienė ir Daiva Klimienė dalyvavo projekto „Best Agers“ konferencijoje, kuri vyko  Sankt Peterburge (Rusijoje). Konferencijos tema: ,,Vyresnio amžiaus piliečiai modernioje visuomenėje: ekonomika, švietimas, kūrybiškumas“ („Older Citizens in Modern Society: Economics, Education, Creativity“).

mid_term_conference

Daugiau informacijos apie Baltijos jaunimo forumą


2012-05-16 │ MOKYMŲ ORGANIZACINIAI DARBAI

2012 metų gegužės 21 -23 dienomis planuojami trijų dienų projekto „Best Agers“ mokymai ,,Pagalba profesiniam vystymuisi demografinių pokyčių laikotarpyje“. Nacionalinė regionų plėtros agentūra šiuos mokymus organizuoja kartu su Šiaulių miesto teritorinės darbo biržos skyriumi. Mokymų reikšmingumą vyresnio amžiaus asmenims, norintiems kelti socialines kompetencijas ir išlikti darbo rinkoje palaikė Šiaulių skyriaus vedėja Irena Vaikutienė. Organizaciniame Susitikime su Šiaulių teritorinės darbo biržos skyriaus vedėjos pavaduotoja Aušrine Šutoviene: aptarti organizaciniai mokymų klausimai, diskutuota apie mokymų tiesioginę ir netiesioginę profesinę bei asmeninę naudą vyresnio amžiaus asmenims, bendradarbiavimo ateityje galimybės.

PATYRUSI_KARTA_mokymai


2010-11-27 │ PARODA ,,ŠIAULIAI 2010″

Šiauliuose kiekvienais metais organizuojama verslo ir pasiekimų paroda. Paroda ,,Šiauliai 2010″ tai jau 15-oji tokia paroda Šiaulių mieste į kurią suvažiuoja ne tik Lietuvos verslininkai, gyventojai pristatantys savo produkciją, tačiau parodoje dalyvauja ir svečiai iš Prancūzijos, Lenkijos ir kt. šalių. Parodos metu pristatytas projektas, jau įgyvendintos ir planuojamos įgyvendinti veiklos.


 

%d bloggers like this: