Verslo platforma – HUB

viesinimo logo

Tai išskirtinė galimybė IDĖJAI realizuotis! Projektas „Verslo platforma-HUB“ skirtas verslumo geną turinčiam žmogui, kuris ieško bendraminčių ir nebijo kurti, svajoti ir svarbiausia norėti. Projekto tikslas – didinti Šiaulių miesto gyventojų verslumą ir aktyvumą darbo rinkoje sudarant palankias sąlygas verslo pradžiai ir plėtrai.
Tikslinė grupė – Šiaulių miesto darbingi gyventojai, jauno verslo subjektai.
Projekto dalyviams bus suteikta galimybė ne tik pasitikrinti savo idėją – ar ji perspektyvi, bet ir ją realizuoti. Verslumo iniciatyvų skatinimui bus organizuojami renginiai. Sukurtoje bendradarbystės erdvėje tikslinei grupei bus teikiama informacija, verslo konsultacijos. Išskirtina tai, kad gyventojų informavimas ir konsultavimas vyks ir atvirose Šiaulių m. erdvėse (bulvare, aikštėse ir kt.). Tikslinė grupė savanoriaus projekto veiklose. Ketinantys kurti verslus dalyvaus mentorystės sesijose, verslumo ugdymo mokymuose, verslo idėjų pristatyme. Ne mažiau 5 jauno verslo subjektai gaus paramą verslo pradžiai ar plėtrai.
Jaunam verslui atveriamos galimybės stiprinti bendradarbiavimą su partneriais, užmegzti naujus kontaktus, pristatyti produktus verslo ir pasiekimų parodos lankytojams, Lietuvos ir užsienio verslo įmonėms.
Viena su kita susijusios ir papildančios projekto veiklos atliepia Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos 2 tikslo 2.2. uždavinį „Sudaryti palankias sąlygas verslo pradžiai ir plėtrai“.

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2020 rugsėjis – 2022 liepa.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo, LR valstybės biudžeto, Šiaulių miesto savivaldybės ir privačiomis lėšomis.

Kontaktai: tel. +370 607 79 707, el. paštas: verslas@nrda.lt


PROJEKTO NAUJIENOS

2022-03-23 | ĮVYKO PROJEKTO “VERSLO PLATFORMA – HUB“ ANTRASIS RENGINYS “IDĖJŲ LIFTAS“

Įvyko  dar  vienas  projekto  “Verslo platformos – HUB” renginys “Verslo idėjų liftas”, skirtas skatinti  verslumo geną turinti žmogų, kuris nebijo kurti, svajoti ir žinoma norėti!

Renginio formatui, pasitelktas “Ramunės” metodas. Dalyviai savo verslo idėją  pristatinėjo kiekvienam ekspertui, individualiai konsultavosi su kiekvienu verslininku  – ekspertu. Išklausė jų pastabas, įžvalgas, kaip būtų  galima patobulinti verslo idėją, į ką atkreipti dėmesį. Verslo idėjoms dalyviai parengė glaustus pristatymus  su jais supažindino platesnę renginio dalyvių auditoriją.

Renginys pulsavo kūrybingais sprendimais, inovatyviomis idėjomis!

𝘿𝙚̇𝙡 𝙠𝙤𝙣𝙨𝙪𝙡𝙩𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙞𝙧 𝙥𝙡𝙖𝙩𝙚𝙨𝙣𝙚̇𝙨 𝙞𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙖𝙥𝙞𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙟𝙚𝙠𝙩𝙖̨ 𝙠𝙧𝙚𝙞𝙥𝙩𝙞𝙨 𝙚𝙡. 𝙥. 𝙫𝙚𝙧𝙨𝙡𝙖𝙨@𝙣𝙧𝙙𝙖.𝙡𝙩


2021-07-13 | ĮVYKO PROJEKTO “VERSLO PLATFORMA – HUB“ RENGINYS “IDĖJŲ LIFTAS“

Įvyko  pirmasis  projekto  “Verslo platformos – HUB” renginys “Verslo idėjų liftas”, skirtas skatinti  verslumo geną turinti žmogų, kuris nebijo kurti, svajoti ir žinoma norėti!

Renginio formatui, pasitelktas “Ramunės” metodas. Dalyviai savo verslo idėją  pristatinėjo kiekvienam ekspertui, individualiai konsultavosi su kiekvienu verslininku  – ekspertu. Išklausė jų pastabas, įžvalgas, kaip būtų  galima patobulinti verslo idėją, į ką atkreipti dėmesį. Verslo idėjoms dalyviai parengė glaustus pristatymus  su jais supažindino platesnę renginio dalyvių auditoriją.

Renginys pulsavo kūrybingais sprendimais, inovatyviomis idėjomis!


2021-01-13| NUOTOLINIS INFORMACINS PROJEKTO „VERSLO PLATFORMA – HUB“ RENGINYS

Ar kada galvojote įkurti SAVO įmonę? Gal turėjote idėją, kuri jūsų manymu būtų sėkminga ir žinoma visame pasaulyje? Viskas yra įmanoma, o žmogaus vaizduotei nėra ribų …

Projektas „Verslo platforma-HUB“, skirtas žmogui, kuris ieško bendraminčių, nebijo iššūkių, turi idėjų bei svajonių, kurios gali virsti stebuklais.

Sausio 8 dieną turėjome susitikimą su lektoriumi Simonu, kuris jaunimui pravedė paskaitą apie verslą ir kaip jį pradėti. Gimnazistai susibūrė iš įvairių Šiaulių mokyklų: “Romuvos” gimnazijos, Lieporių gimnazijos, S. Šalkauskio gimnazijos, kuriems aktuali ir įdomi verslo tema. Dešimtokai, vienuoliktokai ir dvyliktokai aktyviai ir noriai įsitraukė bei įrodė, kad amžius tik skaičius, o idėjos gali gimti dar vaikystės pasakose. Lektorius papasakojo, kaip pradėti verslą, ko reikia, kad idėjos išplėtojimas ateityje būtų perspektyvus, įtraukė mokinius į diskusiją. Gimnazistai bandė pristatyti verslo idėjas, siekiant sudominti paauglius bei patį lektorių ir turėjo atsakyti į užduodamus klausimus, kaip tikrame verslo pokalbyje – juk kartais ir maža klaidelė gali pakišti koją, o čia svarbu mokėti išsisukti ir įrodyti, kad tavo sumanymas vertas dėmesio, labiau nei kitų konkurentų.

Jaunuolių atsiliepimai apie informacinį renginį puikūs! Idėjų sėkmingai verslo pradžiai  bei jo plėtojimui gimnazistams taip pat netrūksta! Tikimės, kad ateityje įsitrauks ir daugiau jaunų (ir ne tik) žmonių, kurie susidomės ir patarimai, apžvalgos bei pokalbiai sukurs kažką nuostabaus mūsų artimai, o gal ir tolimai ateičiai.

Nori pasikonsultuoti dėl galimybių kurti verslą? Kviečiame Jus į nemokamą konsultaciją!

𝘿𝙚̇𝙡 𝙠𝙤𝙣𝙨𝙪𝙡𝙩𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙞𝙧 𝙥𝙡𝙖𝙩𝙚𝙨𝙣𝙚̇𝙨 𝙞𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙖𝙥𝙞𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙟𝙚𝙠𝙩𝙖̨ 𝙠𝙧𝙚𝙞𝙥𝙩𝙞𝙨 𝙚𝙡. 𝙥. 𝙫𝙚𝙧𝙨𝙡𝙖𝙨@𝙣𝙧𝙙𝙖.𝙡𝙩
Savanorė Urtė Vaišytė.


2021-01-08 | NUOTOLINIS INFORMACINS PROJEKTO „VERSLO PLATFORMA – HUB“ RENGINYS

Ar kada galvojote įkurti SAVO įmonę ? Gal turėjote idėją, kuri jūsų manymu būtų sėkminga ir žinoma visame pasaulyje? Viskas yra įmanoma, o žmogaus vaizduotei nėra ribų …

Naujus metus pradėjome susitikimu su projekto ,,Verslo platforma-HUB“ lektoriumi Simonu, kuris su jaunimu diskutavo apie verslą ir kaip jį pradėti. Gimnazistai susibūrė iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų, kuriems aktuali ir įdomi verslo tema. Lektorius papasakojo, kaip pradėti verslą, įtraukė mokinius į diskusiją, taip pat gimnazistai bandė pristatyti verslo idėjas ir turėjo atsakyti į klausimus, kaip tikrame verslo pokalbyje.

Atsiliepimai apie renginį puikūs, idėjų pradėti verslą jaunimui taip pat netrūksta! Visi šiandien suprato, kad viskas prasideda nuo geros idėjos.

Didelį ačiū sakome mūsų projekto ,,Verslo platforma – HUB“ savanoriams prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir savanorei Urtei Vaišytei, kuri pasidalino įspūdžiais po renginio!


2020-11-18 | NUOTOLINIS INFORMACINS PROJEKTO „VERSLO PLATFORMA – HUB“ RENGINYS

Lapkričio 18 dieną vyko Šiaulių universiteto studentams skirtas informacinis renginys „Prisijaukink verslą“.

Informacinio renginio metu studentai supažindinti su projektu „Verslo platforma–HUB“, diskutavome kaip pradėti savo verslą, kaip rasti produkto ar veiklos idėją ir kas svarbiausia kuriant savo verslą.

Ačiū Šiaulių universiteto studentams už produktyvią diskusiją ir tikimės su Jumis susitikti konsultacijose!

Nesi ŠU studentas, bet nori pasikonsultuoti dėl galimybių kurti verslą? Kviečiame Jus į nemokamą konsultaciją!

𝘿𝙚̇𝙡 𝙠𝙤𝙣𝙨𝙪𝙡𝙩𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙞𝙧 𝙥𝙡𝙖𝙩𝙚𝙨𝙣𝙚̇𝙨 𝙞𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙖𝙥𝙞𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙟𝙚𝙠𝙩𝙖̨ 𝙠𝙧𝙚𝙞𝙥𝙩𝙞𝙨 𝙚𝙡. 𝙥. 𝙫𝙚𝙧𝙨𝙡𝙖𝙨@𝙣𝙧𝙙𝙖.𝙡𝙩


2020-11-17 | NUOTOLINIS INFORMACINS PROJEKTO „VERSLO PLATFORMA – HUB“ RENGINYS

Tai išskirtinė galimybė Jūsų IDĖJAI realizuotis ar gimti. Kviečiame dalyvauti projekto „Verslo platforma– HUB“ konsultacijose!

Projektas „Verslo platforma-HUB“ skirtas verslumo geną turinčiam žmogui, kuris ieško bendraminčių ir nebijo kurti, svajoti ir svarbiausia norėti. Projekto dalyviams bus suteikta galimybė ne tik pasitikrinti savo idėją – ar ji perspektyvi, sužinoti savo idėjos stipriąsias ir silpnąsias puses, gauti konsultacijų iš savo srities specialistų, bet ir ją realizuoti.

𝘿𝙚̇𝙡 𝙠𝙤𝙣𝙨𝙪𝙡𝙩𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙞𝙧 𝙥𝙡𝙖𝙩𝙚𝙨𝙣𝙚̇𝙨 𝙞𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙖𝙥𝙞𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙟𝙚𝙠𝙩𝙖̨ 𝙠𝙧𝙚𝙞𝙥𝙩𝙞𝙨 𝙚𝙡. 𝙥. 𝙫𝙚𝙧𝙨𝙡𝙖𝙨@𝙣𝙧𝙙𝙖.𝙡𝙩

%d bloggers like this: