MIESTO ATELJĖ

Be pavadinimo

„Miesto ateljė“ – tai inovatyvus projektas – Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare įkuriama erdvė, kurioje sudaromos sąlygos socialinę atskirtį patiriantiems darbingiems gyventojams ir jų šeimos nariams ugdyti ar stiprinti gebėjimus ir galimybes savarankiškai spręsti savo socialines problemas, palaikyti socialinius ryšius su visuomene ir tarpusavyje, taip pat padėti įveikti socialinę atskirtį bei sėkmingai integruotis į darbo rinką. „Miesto ateljė“ taps inovatyvia vieta inicijuojama bendruomenės veiklų, skirtų mažinti gyventojų esamą socialinę atskirtį, teikiant bendrąsias socialines ir kitas reikalingas paslaugas (darbinių įgūdžių ugdymo ir pan.). „Miesto ateljė“ tarpusavyje suderina inovatyvias, kompleksiškas ir integruojančias aukštesnius poreikius tenkinančias paslaugas, kurios užkerta kelią individo, šeimos, bendruomenės įvairioms socialinėms problemoms, užtikrina visuomenės socialinį saugumą, sudaro prielaidas įgyti/atnaujinti darbinius įgūdžius darbo vietoje, kurti socialinę gerovę. 

Projekto tikslas – sudaryti palankesnes sąlygas šeimų socialinių kompetencijų ugdymui, gebėjimui prisitaikyti visuomenėje, veiksmingai (re)integruotis į darbo rinką, įveikti kasdieninio gyvenimo iššūkius.
Šis inovatyvus projektas prisidės prie Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo.

Norite dalyvauti mokymuose? Prašome užpildyti registracijos anketą ir su Jumis susisieksime!

Daugiau informacijos el. paštu inovacijos@nrda.lt, telefonu +370 607 79707

Projektas finansuojamas ES struktūrinių fondų, LR valstybės biudžeto, Šiaulių miesto savivaldybės ir privačiomis lėšomis.

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2018 rugpjūtis – 2022 liepa.


PROJEKTO NAUJIENOS

2019-06-27 | „MIESTO ATELJĖ“ TELEVIZIJOJE

2019 m.  birželio 27   d., projekto „Miesto ateljė“ dirbtuvėlės sulaukė svečių. Dirbtuvėse lankėsi Šiaulių miesto VVG Projektų valdymo konsultantė Diana Armalienė ir veiklų organizatorė Rugilė Strikoriūtė bei svečiai iš Šaulių televizijos. „Miesto ateljė“ – tai inovatyvus projektas – Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare įkurta erdvė, kurioje stiprinami gebėjimai ir galimybes savarankiškai spręsti savo socialines problemas, palaikomi ir mezgami  socialiniai ryšiai  su visuomene ir tarpusavyje. Projekto metu dalyviai mokosi siūti, modeliuoti, vyksta projektinis darbas, kūrybinis ugdymas, teminiai pokalbiai diskusijos. Norime pasidžiaugti, kad projektas džiugina ne tik projekto dalyvius, bet ir miesto bendruomenę. Šiaulių televizijos parengtame reportaže galite išvysti projekto „Miesto ateljė“ užkulisius. Mintimis  dalijasi projekto dalyvės, Šiaulių miesto VVG projekto vadovė Diana Armalienė, projekto partneriai.


2019-03-27 |  DARBINIS ALJANSAS

2019 m. kovo 27 d., Pakruojyje vyko susitikimas su Pakruojo VVG  „Darbinis aljansas: VVG patirtis ir iššūkiai“. Šiaulių miesto Vietos veiklos grupės projektų valdymo konsultantė Diana Armalienė, veiklų organizatorė Rugilė Strikoriūtė kartu su projekto „Miesto ateljė“ dalyve Judita Stulpinaitė dalijosi gerąja projektų įgyvendinimo patirtimi. Projekto „Miesto ateljė“ dalyvė Judita, dalijosi gerąja patirtimi,  nuotaikingai ir interaktyviai pristatė projekto metu įgytas žinias ir patirtis.


2018-12-03 |  „MIESTO ATELJĖ“ ŠIAULIAMS

2018 m. lapkričio 30 d. Verslo ir pasiekimų parodos metu vyko konferencija ,,Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas: iššūkiai šiandien ir rytoj“. Konferencijoje buvo pristatomi šiauliečių inovatyvūs projektai, kuriais siekiama spręsti socialinius iššūkius Šiauliuose. Vienas iš projektų buvo “Miesto ateljė“. Džiaugiamės projekto dalyvės Juditos šiltu fėjų pristatymu.


2018-10-22 | PRASIDEDA PROJEKTO „MIESTO ATELJĖ“ MOKYMAI!

2018 m. spalio 23 d. startuoja projekto „Miesto ateljė“ (NR. 08.6.1-ESFA-V-911-04-0005) mokymai pagal 2 suaugusiųjų neformaliojo švietimo programas:

  • Mokymai pagal programą „Asmenybės saviugdos ir verslumo gebėjimų plėtotė karjeros projektavime“ (40 val).
  • Siuvimo kūrybinės dirbtuvės „Manyje yra daugiau“ (60 val.)

Mokymų metu dalyviai įvaldys naujausias asmeninio, profesinio potencialo ugdymo žinias ir įrankius; mokysis siuvimo, lekalų pasigaminimo, drabužių sukirpimo taisyklių, namų interjero (pagalvėlės, pledai ir kt) ir aksesuarų (peteliškės, apyrankės, skarelės ir kt) gamybos pagrindų.

Norintys dalyvauti mokymuose kviečiami užpildyti registracijos anketą.

Daugiau informacijos el. paštu inovacijos@nrda.lt, telefonu +370 607 79707


2018-09-27 | NETRUKUS DURIS ATVERS “MIESTO ATELJĖ“

Artimiausiu metu Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare duris atvers „Miesto ateljė“. Tai kūrybinė erdvė, kurioje socialinę atskirtį patiriantys darbingi gyventojai ir jų šeimos nariai ugdys ir stiprins socialinius gebėjimus, darbinius įgūdžius, kuriuos pritaikys integruojantis į darbo rinką bei visuomeninį gyvenimą.

pasiruosimas.jpg

 

 

%d bloggers like this: