SĖKMĖS MOTYVACIJA

Sėkmės motyvacija – tai projektas skirtas Šiaulių apygardos probacijos tarnybos priežiūroje esantiems jaunuoliams. Projekto tikslas – nepilnamečių savimotyvacijos stiprinimas per aktyvų komandinį sportą mokymą(si),  siekiant efektyvių pokyčių asmenybės tobulėjimo ir pozityvių santykių kūrimo šeimoje. Projekto veiklas sudaro mokymai nepilnamečiams ,,Asmeninio išskirtinumo priėmimas. Sėkmės motyvacija“, aktyvaus sporto treniruotės (tinklinio, padelio, stalo teniso, kartingų) ir šeimų varžybos boulinge.  

Projektą remia: Kalėjimų departamentas prie LR Teisingumo ministerijos.
Projekto vykdymo laikotarpis:  2017 birželis – liepa.


2017-07-25 │PROJEKTO ,,SĖKMĖS MOTYVACIJA“ AKIMIRKOS

Dalinamės tris dienas vykusio projekto ,,Sėkmės motyvacija” akimirkomis. Projekto veiklas sudarė mokymai ,,Asmeninio išskirtinumo priėmimas. Sėkmės motyvacija“, aktyvaus sporto treniruotės ,,Sportuokime kartu“ bei ,,Šeimų varžybos”. Šio projekto veiklos, mokymai skirti Šiaulių apygardos probacijos tarnybos priežiūroje esantiems jaunuoliams.


2017-07-17 │PROJEKTO ,,SĖKMĖS MOTYVACIJA“ MOKYMAI

Liepos 11-13 dienomis buvo įgyvendinamos projekto „Sėkmės motyvacija“ veiklos. Šio projekto tikslas – nepilnamečių savimotyvacijos stiprinimas per aktyvų komandinį sportą mokymą(si), siekiant efektyvių pokyčių asmenybės tobulėjimo ir pozityvių santykių kūrimo šeimoje. Kompleksiškų projekto veiklų metu dalyvių gebėjimai lavinami per naują, nepažintą aplinką, iššūkius, išėjimą iš komforto zonos, parodant bendradarbiavimo ir komandinio darbo svarbą. Ugdomas pozityvus bendravimas bei pasitikėjimas savimi. Projektas orientuotas į drąsią, iššūkių nebijančią ir juos priimančią jauną asmenybę ir jos šeimą, todėl projekto veiklose buvo kviečiami dalyvauti Šiaulių apygardos probacijos tarnybos priežiūroje esantys jaunuoliai.

 

Projekto mokymus vedė ir su jaunuoliais bendravo Nacionalinės regionų plėtros lektorė , karjeros konsultantė Diana Armalienė. Mokymų ,,Asmeninio išskirtinumo priėmimas. Sėkmės motyvacija“ metu įgalinama kurti savitą esybės stilių, padedanti atpažinti savo stiprybes ir kartu geriau suvokti kitų poreikius. Jaunuolių skirtumai padėjo kurti efektyvesnius santykius grupėje, komandoje. Programoje analizuojama atsakomybės, dėmesio sukoncentravimo, emocijų valdymo problematika. Praktinės užduotys padėjo suvokti tiesiausią kelią į sėkmę realizuojant savo išskirtinius gebėjimus žinias ir įgūdžius.  Jaunuoliai turėjo progą įvertinti aplinkos įtaką jų priimtiems sprendimams.

Komandinio darbo įgūdžius bei fizinę ištvermę jaunimas lavino KANE‘S arenoje per komandinio sporto šakas. Nepilnamečiai turėjo galimybę išmėginti stalo tenisą. Trenerė Ieva Šimkutė paaiškinusi šio žaidimo taisykles skatino pajusti priešininką ir kuo ilgiau išlaikyti dėmesį atmušant kamuoliuką. Taip pat jaunuoliai sudalyvavo ir padelio treniruotėje. Ši netradicinio komandinio sporto šaka reikalavo ištvermės, bendradarbiavimo tarp komandos narių ir susižaidimo. Labiausiai jaunuoliams patiko tinklinio treniruotė, kurioje dalyvavo ir probacijos tarnybos darbuotojai atsakingi už projekte dalyvaujančius jaunuolius. Ši komandinio sporto šaka leido labiau susibendrauti ne tik su savo bendraamžiais, bet ir geriau pažinti probacijos tarnybos darbuotojus. Nuotaikingą tinklinio treniruotę pravedęs Modestas Strockis stebėjosi jaunuoliu energija, noru mokytis bei sugebėjimu bendradarbiauti. Nepilnamečiai turėjo galimybę išbandyti ir ypatingo tikslumo, susikaupimo ir taiklumo reikalaujantį skvošą. Į projekto ,,Sėkmės motyvacija“ netradicinio sporto šakų sąrašą buvo įtraukta ir kartingų treniruotė. Šis pasivažinėjimas leido suprasti, kad visur turime laikytis taisyklių, būti
atsakingi ir atsargūs.

 

Vainikuojant šio projekto įgyvendinimą „Apolo“ boulinge vyko šeimų varžybos „Sportuokime kartu“, kurių tikslas – stiprinti nepilnamečių ir jų šeimos narių pozityvų emocinį ryšį, asmeninę raišką ir pokyčius tarpusavio santykiuose.

Projekto ,,Sėkmės motyvacija“ veiklomis sukurta motyvuojanti, pozityvi aplinka, kuri skatino jaunuolius ir jų šeimas tobulėti, tarpusavyje bendradarbiauti ir rezultatų siekti drauge. Tai projektas, kuriame suprantame, kad savo energiją galime nukreipti į turiningą veiklą, kuri leidžia asmenybei tobulėti ir pasiekti aukštumų.

Projektą finansavo Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos.


2017-05-30 │ SĖKMĖS MOTYVACIJA

Kiekvienoje veikloje, norint pasiekti geriausių rezultatų svarbus bendradarbiavimas su partneriais, dalinimasis informacija bei bendrų projektų įgyvendinimas.  Nacionalinės regionų plėtros agentūros Šiaulių filialo direktorė Diana Armalienė dalyvavo susitikime su partnerių atstovais iš Šiaulių apygardos probacijos tarnybos. Susitikimo metu aptarta numatomo projekto ,,Sėkmės motyvacija“ darbotvarkė, veiklos ir kiti aktualūs klausimai.

18814806_470021619998788_1143851340415658865_o

Projektas ,,Sėkmės motyvacija“ skirtas nepilnamečiams jaunuoliams esantiems Šiaulių apygardos probacijos tarnybos priežiūroje. Projekto metu bus organizuojami mokymai ,,Asmeninio išskirtinumo priėmimas. Sėkmės motyvacija“, kurių metu bus siekiama atskleisti savo asmenybės stiprybes bei silpnybes. Ruošiamos praktinės užduotys padės suvokti tiesiausią kelią į sėkmę realizuojant savo atrastus išskirtinius gebėjimus, žinias bei įgūdžius. Bendradarbiavimas ir atidumas bus ugdomi pasitelkiant komandinio sporto šakas. Projekto metu dalyvaujantys jaunuoliai stiprins ne tik savo motyvaciją, bet ir stiprins santykius su tėveliais. Projekto pabaigoje bus organizuojamos šeimų varžybos ,,Sportuokime kartu“. Sukurta  pasitikėjimo atmosfera leis šeimai priimti gyvenimo realybę, išreikšti jausmus, išgyvenamus sunkumus paversti pamokomis.

Visos projekto ,,Sėkmės motyvacija“ veiklos stiprins nepilnamečių savimotyvaciją per aktyvų komandinį sportą, mokymąsi, siekiant efektyvių pokyčių asmenybės tobulėjimo ir pozityvių santykių kūrimo šeimoje.


 

%d bloggers like this: