Politinio dialogo formavimas: tarpkultūrinės kompetencijos plėtra įtakojant priimančios šalies gyventojų ir imigrantų elgseną

ffdf

,,Politinio dialogo formavimas: tarpkultūrinės kompetencijos plėtra įtakojant priimančios šalies gyventojų ir imigrantų elgseną“ (EIF/2007/1/07/PG/1)– tai projektas, kurio tikslas: Ugdyti politinius gebėjimus bei didinti tarpkultūrinę kompetenciją užtikrinant trečiųjų šalių piliečių (imigrantų) integraciją Lietuvoje. Projektas įgyvendinamas pagal Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijos 2007 m. metinės programos „Valstybių narių politinių gebėjimų ugdymas, koordinavimas ir tarpkultūrinės kompetencijos didinimas skirtinguose valdžios lygmenyse ir institucijose“ prioriteto remiamą veiksmą „Tarpkultūrinės kompetencijos didinimo, gebėjimų stiprinimo ir įvairovės valdymo mokymai politikos kūrėjams, tarnautojams ir kitiems asmenims, dirbantiems srityse, susijusiose su Europos integracijos fondo tikslais“.

Projekto pareiškėjas – Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra
Projekto partneriai – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Daugiau informacijos apie projektą


 

2009-06-24 │ TYRIMO IŠVADOS

Projekto metu atliktas tyrimas ,,Įstaigų, institucijų, formuojančių ir įgyvendinančių valstybės politiką, bei darbdavių žinių ir kompetencijų poreikiai darbui su imigrantais bei pačių imigrantų poreikiai sėkmingai integracijai“. Tyrimą parengė Edita Grigaliauskienė.


 

2009 m. │ MOKYMAI

Projekto metu organizuojami mokymai ,,Institucijų tarpkultūrinių kompetencijų ir politinių gebėjimų ugdymas formuojant ir įgyvendinant darbo rinkos politiką“.

Mokymų medžiaga


%d bloggers like this: