Santykių kūrimas šeimoje. Atrask. Patirk. Dalinkis.

gruzdziai

Projektas „Santykių kūrimas šeimoje: Atrask. Patirk. Dalinkis“ siekia įgalinti krizinėje situacijoje esančias šeimas, auginančias vaikus, atrasti stiprybės savyje, suvokti atsakomybę už savo sprendimus, patirti emocinių pokyčių naudą, pasidalinti išgyvenimais, įprasminant psichologines – socialines žinias ir įgūdžius. Projekto vykdomos veiklos tokios kaip ,,Krizė šeimoje – išgyvena visi“, ,,Kai sutinki save krizinėje situacijoje“, ,,Atsakingos tėvystės dovanos“ yra skirtos padėti Gruzdžių bendruomenės vaikams, tėvams ir kitiems bendruomenės nariams suvokti krizinių situacijų problematiką šeimoje, išanalizuoti galimus pokyčius krizinėje situacijoje, ugdyti emocinį atsparumą, patirti emocinių pokyčių naudą, išmokti priimti atsakomybę už padarytus savo sprendimus įprasminant psichologines – socialines žinias bei įgūdžius.

Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Projekto vykdymo laikotarpis: 2016 spalis – gruodis.


2016-11-08 │MOKYMAI GRUZDŽIUOSE SU VIRGINIJA SERVUTIENE

        Aktyvūs Gruzdžių miestelio bendruomenės nariai dalyvavo antrame mokymų „Krizė šeimoje – išgyvena visi“ etape. Mokymus susirinkusiems vedė gerai žinoma psichologė Virginija Servutienė. Mokymų metu buvo analizuojamos tradicinės ir dažniausiai pasitaikančios problemos su kuriomis susiduria šeima t.y. pykčiai, konfliktai šeimoje, su smurtu susijusios situacijos. Aptarus įvairias problemas buvo pateikti ir pasiūlymai kaip reiktų elgtis, spręsti susidariusią tokią krizinę situaciją šeimoje. Kiekvienas dalyvaujantis mokymuose taip pat turėjo galimybę indvidualiai pasikalbėti su psichologe apie problemas iškilusias šeimoje.

            Tai buvo paskutinis VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros projekto ,,Santykių kūrimas šeimoje. Atrask. Patirk. Dalinkis.“ organizuojamas renginys.


2016-10-24 │PREVENCINIS RENGINYS GRUZDŽIUOSE

       Šiandieninis pasaulis neatsiejamas nuo skubėjimo, įtampos bei rūpesčių, todėl dažnas iš mūsų susiduria su situacijomis iš kurių atrodo išeities nėra. Tokios situacijos, kuomet žmogus praranda tikėjimą, dažnai įvardinamos kaip krizinės situacijos. Tokių situacijų gali pasitaikyti šeimoje, tarpasmeniniuose santykiuose, darbe ir pan.

      Šiandien Gruzdžių miestelyje vyko projekto ,,Santykių kūrimas šeimoje. Atrask. Patirk. Dalinkis.“ prevencinis renginys. Šis renginys apjungė visą Gruzdžių bendruomenę. Miesto gimnazijoje vyko mokiniams skirti mokymai ,, Kai sutinki save krizinėje situacijoje“, kurių metu su vaikais dirbanti specialistė Diana Armalienė pateikė pavyzdžių kaip reiktų elgtis, kaip mąstyti, kad krizinių situacijų pavyktų išvengti.

          Gruzdžių miestelio seniūnijoje buvo surengtas renginys ,, Krizė šeimoje – išgyvena visi“, kuris skirtas tėvams, auginantiems vaikus, pedagogams, administracijos darbuotojams. Renginį vedusi psichologė Virginija Servutienė analizavo dėl kokių priežasčių atsiranda krizinės situacijos šeimoje, kaip jų reikėtų išvengti bei jas spręsti. Taip pat buvo suteikta galimybė miestelio gyventojams asmeniškai pasikalbėti su psichologe ir sulaukti pagalbos sprendžiant konkrečią krizinę situaciją atsiradusią šeimoje.


 

%d bloggers like this: