Šeimos LOGOritmas

Be pavadinimo1

Sveika šeimos gyvensena labai priklauso nuo kiekvieno iš mūsų požiūrio į save, nuo mūsų kasdienės elgsenos, supratimo, santykių šeimoje. Išskirtina tai, kad per šeimų sportą sukuriama erdvė šeimų pozityvių santykių kūrimui, šeimos tarpusavio santykių problemų sprendimui, užimtumui, socialinių, kultūrinių įgūdžių ugdymui, savimotyvacijos stiprinimui. Vyks plaukimo, grindų futbolo (floorbolo), skvošo, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, padelio treniruotės. Suteikta galimybė kartu su profesionaliais regbio, žolės riedulio sportininkais dalyvauti bendrose treniruotėse. Šeimų žygis dviračiais arba pėsčiomis skirtas netik aktyviai praleisti laiką gamtoje, bet įgyti žinių apie supantį pasaulį. Kaip žmogus supranta pasaulį ir kaip jis bendrauja su aplinka, priklauso ekologinė jo kultūra. Šeimos bus skatinamos aktyviai leisti laiką kartu, savanoriauti sportinių varžybų metu ne tik projekto metu, bet ir jam pasibaigus, atsisakant žalingų įpročių.

Projekto „Šeimos LOGOritmas“ tikslas – darbingų gyventojų ir jų šeimos narių savimotyvacijos stiprinimas per aktyvų laisvalaikį, mokymą(si) kartu, siekiant efektyvių asmenybės tobulėjimo pokyčių ir įsitraukimo į visuomeninį gyvenimą bei darbo rinką.

Tikslinė grupė – darbingi gyventojai ir jų šeimos nariai, kurie dėl įvairių priežasčių negali savarankiškai rūpintis asmeniniu gyvenimu.

Projekte gebėjimai lavinami per naują, nepažintą aplinką, iššūkius, išėjimą iš komforto zonos, parodant komandinio darbo, bendradarbiavimo svarbą. Ugdomi pozityvios komunikacijos įgūdžiai, pasitikėjimas savimi. Nepilnamečiai įgalinami revizuoti savo vertybes, įvertinti aplinkos daromą  įtaką jų sprendimams, suvokti grupės/komandos „psichologiją“ sėkmingai saviraiškai.

Į projektą bus įtraukta: 20 nepilnamečių, 25 nepilnamečių šeimos narių (tėvai, globėjai, seneliai, vyresni broliai, seserys ir kt.), 8 savanoriai.

Trukmė 36 mėn.

%d bloggers like this: