„Tyrinėk baltus“

Copy of White and Lavender Mom Birthday Card

Projektas Baltų kultūros pažinimo skatinimas ir žinomumo apie tarptautinį kultūros kelią ,,Baltų kelias“ didinimas „Tyrinėk baltus” (LLI-447; Exploring Balts and Promoting Awareness of the International Cultural Route “Balts’ Road“) tęsia projekto Baltų kelias veiklas, kurios siekia padidinti turistų susipažinimą su baltais, skatina pripažinimą ir norą juos tyrinėti. Baltų kelio maršrutas yra 2145 km ilgio, sujungtas iš nevienodų kilpų arba besidriekiančių kelių, įtraukiančių kažkada Kuršių (~ 790 km), Žiemgalių (~ 620 km) ir Sėlių (~ 735 km) apgyvendintas teritorijas Lietuvoje ir Latvijoje. Projekte dalyvauja 7 partneriai – 3 iš Lietuvos ir 4 iš Latvijos. Partneriai yra iš Šiaulių ir Klaipėdos regionų (Lietuva), Kuržemės (Latvija) ir Žiemgalos (Latvija).

Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
Projekto įgyvendinimo trukmė: 2020 birželis – 2022 gegužė.

Daugiau informacijos apie programą ir projektus: https://latlit.eu/lli-447-exploring-balts-and-promoting-awareness-of-the-international-cultural-route-balts-road-explore-balts/ www.europa.eu

#LATLIT #EXPLOREBALTS #BALTSROAD 

Už projektą atsakinga 

Tel. +370 607 79 707, El. paštas: info@nrda.lt


PROJEKTO NAUJIENOS

2020-06-17|  PROJEKTAI „BALTŲ KELIAS“ IR „TYRINĖK BALTUS“ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

📍Draugaukime socialiniame tinkle 𝑓𝑎𝑐𝑒𝑏𝑜𝑜𝑘 ❗ Pristatome Jums projekto „𝐓𝐲𝐫𝐢𝐧𝐞̇𝐤 𝐁𝐚𝐥𝐭𝐮𝐬“ 𝑓𝑎𝑐𝑒𝑏𝑜𝑜𝑘 puslapį. Ten rasite projekto „𝑻𝒚𝒓𝒊𝒏𝒆̇𝒌 𝑩𝒂𝒍𝒕𝒖𝒔“ naujienas ir informaciją apie mūsų vykdomą veiklą, naujausius seminaras ir info turus❗🤩 Sekite mus socialinio tinklo paskyroje: https://www.facebook.com/baltukelias

#LatLit #ExploreBalts #Baltsroad


2020-06-17|NAUJI DARBAI IR IŠŠŪKIAI

Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su Šiaulių ir Klaipėdos rajono turizmo informacijos centrais ir keturiais partneriais tęsia savo darbus plėtodami du metus kurtą kultūrinį turistinį maršrutą ,,Baltų kelias“. 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa patvirtino naujas partnerių idėjas, skatinančias maršruto žinomumą ir patrauklumą.

Artimiausius du metus turistinis kultūros maršrutas “Baltų kelias” bus geriau matomas socialiniuose tinkluose, medijoje, atsiras nauji interaktyvūs objektai, organizuojami gidų ir suinteresuotų šalių mokymai, į projekto žinomumą įtraukiami ir jaunoji karta – mokiniai ir dar daug kitų įdomybių.

Partneriai susirinkę Šiauliuose vieningai nusprendė, kad kartu sieksime, kad kuo daugiau pasaulio žmonių išgirstų apie Lietuvos ir Latvijos kultūrinio paveldo unikalumą, savitumą, susipažintų su šalių kultūra bei nuostabia gamta.