Viešojo sektoriaus darbuotojų ir darbdavių tarpkultūrinių kompetencijų ir gebejimų stiprinimas, lengvinant trečiųjų šalių piliečių integracijos procesą

ffdf

„Viešojo sektoriaus darbuotojų ir darbdavių tarpkultūrinių kompetencijų ir gebėjimų stiprinimas, lengvinant trečiųjų šalių piliečių integracijos procesą“ – tai projektas, kurio tikslas – viešo sektoriaus darbuotojų ir įmonių darbuotojų, atsakingų už asmenų (imigrantų) įdarbinimą, tarpkultūrinių kompetencijų ir gebėjimų stiprinimas, siekiant palengvinti trečiųjų šalių piliečių integraciją į visuomenę ir darbo rinką.

Projektas įgyvendintas pagal Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai 2008 m. metinės programos prioritetą „Valstybių narių politinių gebėjimų ugdymas, koordinavimas ir tarpkultūrinės kompetencijos didinimas skirtinguose valdžios lygmenyse ir institucijose“.
Projektas įgyvendinamas nuo 2009 liepa – 2010 birželis.

skrajute_2010


2010-06-30│ PROJEKTO BAIGIAMASIS STRAIPSNIS

2010 m birželio 30 d. Projektas buvo baigtas vykdyti. Per projekto vykdymo laikotarpį buvo sukurtos dvi neformalaus mokymo programos, atlikti jų ekspertiniai vertinimai, sukurtos dvi nuotolinio mokymo programos bei abi perkeltos į nuotolinę terpę, sukurtas ir išleistas metodinis leidinys.


%d bloggers like this: