Prisikėlęs bulvaras: Zombių apokalipsė

zombiai

VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra kasmet rengia savanoriškomis paskatomis remtą projektą, kurio metu į projekto organizavimą įtraukia Šiaulių miesto mokyklose besimokantį jaunimą. Projektas „Prisikėlęs bulvaras: ZOMBIŲ apokalipsė“ tai vienos dienos trijų skirtingų miesto gimnazijų iniciatyvinės grupės jaunimo organizuojamas renginys, kurio metu bus suorganizuotos bėgimo rungtys ,,Saugok smegenis 2016“. Visos rungtys reikalaus dalyvaujančių mokinių ne tik fizinės ištvermės, bet ir pastabumo, tai tarsi erudicijos pratybos, lavinančios loginį mąstymą, komandinio darbo pritaikymą bei kritinio mąstymo subtilybes. Projekto „Prisikėlęs bulvaras: ZOMBIŲ apokalipsė“ metu skatinamas Šiaulių miesto mokyklų bendradarbiavimas, tobulinami moksleivių socialiniai įgūdžiai bei organizaciniai gebėjimai.

Projektą inicijuoja: Šiaulių miesto savivaldybė, Nacionalinė regionų plėtros agentūra
Projekto vykdymo laikotarpis: 2016 gegužis –  spalis.


 2016-10-29│RENGINYS ŠIAULIŲ AKROPOLYJE

2016 spalio 29 dieną projekto ,,Prisikėlęs bulvaras: zombių apokalipsė 2016″ Jaunimo iniciatyvinė grupė prisidėjo prie Helovyno proga organizuojamo renginio Šiaulių Akropolyje.


2016-10-26│RENGINIU SUSIDOMĖJO ŽINIASKLAIDA

Projekto ,, Prisikėlęs bulvaras: zombių apokalipsė 2016″ vykęs moksleivių renginys neliko nepastebėtas. Informacija apie renginį buvo išspausdinta ,,Šiaulių naujienose“.

zombiai_naujienos


2016-10-22│ŠIAULIŲ MIESTO BULVARAS ATGIJO

2016 spalio 21 d. (ketvirtadienį) Šiaulių miesto bulvaras atgijo, jame pabiro 100 žalių žmogeliukų. Spėjate kas tai? Tai Jaunimo iniciatyvinės grupės miesto moksleiviams organizuojamo projekto ,,Prisikėlęs bulvaras: zombių apokalipsė 2016“ renginio dalyviai. Visi dalyviai, pasiskirstę komandomis, kuo greičiau stengėsi įveikti orientacinių varžybų užduotis. Jie lakstė, blaškėsi po miestą ieškodami miesto centre esančių punktų, kuriuose jų laukė ,,zombiškai“ išsipuošę savanoriai. Punktuose dalyviai turėjo išspręsti įvairias užuominas, kurios padėjo įveikti sukurto maršruto kelią.

Zombių apokalipsės orientacines varžybas vainikavo draugiškas visų dalyvių, savanorių bei organizatorių susibūrimas Šiaulių kultūros centre. Greičiausios ir gudriausios komandos buvo apdovanotos rėmėjų dovanomis, dalyviams buvo įteiktos padėkos, išrinktas stilingiausias ,,zombiškas‘‘ kostiumas ir išraiškingiausias ,,zombiškas“ makiažas. Organizatoriams ir savanoriams tematiką atitinkantį makiažą padėjo pasidaryti profesionalės iš Šiaulių moksleivių namų. Taip pat visi galėjo pasivaišinti Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo skyriaus keptais sausainukais, kurie buvo išmarginti zombiškais raštais ir puikiai papildė renginio nuotaiką.

Šis renginys subūrė moksleivius iš visų Šiaulių miesto mokyklų, leido geriau pažinti draugus ir susirasti naujų. Projekto organizatoriams (Jaunimo iniciatyvinei grupei, kurią sudarė moksleiviai iš Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos, Šiaulių S. Daukanto gimnazijos ir Šiaulių Didždvario gimnazijos), tai nepaprsta patirtis praversianti organizuojant didelio masto renginius ateityje. Tikimės, kad ir Šiaulių miesto gyventojai liko nustebinti ir pradžiuginti žaliai nusidažiusio bulvaro.

Projektą padėjo įgyvendinti: Nacionalinė regionų plėtros agentūra. Projekto rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių spaustuvė, Šiaulių moksleivių namai, Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo filialas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas, Jupoja, ,,Laisvieji piliečiai“, Lithuania Vonin, 5D cinema, Šiaulių kultūros centras, sulčių baras ,,Burbuliukas“, baras ,, ZAP ZAP“, Gedimino pica, ZM food ir Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė Regina Kvedarienė.


 

2016-09-20│PASKUTINIEJI ORGANIZACINIAI PASITARIMAI

2016 m. rugsėjo 20 dieną vyko dar vienas iniciatyvinės grupės susitikimas. Į šį susitikimą buvo pakviesta visuomeninių projektų iniciatorė, Šiaulių Gatvės muzikos dienos koordinatorė, Europarlamentaro Valentino Mazūronio atstovė Šiaulių regionui Giedrė Brazlauskaitė, kuri išklausė moksleivių idėją, davė praktiškų patarimų kaip tinkamai ir sėkmingai suorganizuoti renginį, dalinosi įspūdžiais ir savo išgyventomis istorijomis organizuojant renginį Šiaulių mieste. Esame dėkingi Giedrei Brazlauskaitei už pasidalintą patirtį, suteiktus patarimus su Šiaulių jaunuoliais.

zombiai

Jau spalio 20 d. Šiaulių miesto bulvare vyks ilgai lauktas projekto ,, Prisikėlęs bulvaras: Zombių apokalipsė“ renginys ,,Saugok smegenis 2016”. Tai VšĮ Nacionalinės regionų plėtros savanoriškomis paskatomis organizuojamas projektas, kurį vykdo mokinių grupė iš trijų skirtingų Šiaulių miesto gimnazijų (iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ir Šiaulių Didždvario gimnazijos).

Esame dėkingi, jog miesto jaunimui įgyvendinti projektą padeda ir su jais bendradarbiauja Šiaulių regiono Verslo moterų tinklas, Šiaulių moksleivių namai ir Šiaulių profesinio rengimo centras.

Renginio informacija


 2016-09-15│ JAUNIMO INICIATYVINĖS GRUPĖS SUSITIKIMAS

Projekto ,,Prisikėlęs bulvaras: Zombių apokalipsė“ iniciatyvinė grupė aktyviai ruošiasi šio projekto renginiui ,,Saugok smegenis 2016“. Š. m. rugsėjo 15 dieną iniciatyvinė grupė, kurią sudaro moksleiviai iš Šiaulių Didždvario gimnazijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ir Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos buvo susirinkę ir susitikimo metu parengė informaciją apie projektą skirtą visoms Šiaulių miesto gimnazijoms, ruošė socialinio tinklo Facebook reklamą bei spausdintinę reklaminę medžiagą.

zombiai1


2016-05-01 │ PROJEKTO IDĖJOS PRISTATYMAS

VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra kasmet rengia savanoriškomis paskatomis remtą projektą, kurio metu į projekto organizavimą įtraukia Šiaulių miesto mokyklose besimokantį jaunimą. Šiais metais tai vienos dienos trijų skirtingų miesto gimnazijų iniciatyvinės grupės jaunimo organizuojamas renginys „Prisikėlęs bulvaras: ZOMBIŲ apokalipsė“

Šiaulių miesto bulvaras atgis spalio mėnesio pabaigoje, kuomet bus suorganizuotos bėgimo rungtys ,,Saugok smegenis 2016“. Visos rungtys reikalaus dalyvaujančių mokinių ne tik fizinės ištvermės, bet ir pastabumo, tai tarsi erudicijos pratybos, lavinančios loginį mąstymą, komandinio darbo pritaikymą bei kritinio mąstymo subtilybes. Be įdomių ir intriguojančių užduočių visame bulvare dekoracijų pagalba bus sukurta šiurpinanti atmosfera, kuri dalyviams ir žiūrovams dar labiau leis pabėgti nuo kasdienybės ir pajusti renginio dvasią.

Šio projekto dėka skatinamas Šiaulių miesto mokyklų bendradarbiavimas, tobulinami moksleivių socialiniai įgūdžiai, o miestiečiai turės progą pamatyti visai kitokiomis spalvomis nusidažiusį Šiaulių pėsčiųjų bulvarą.

Nacionalinės regionų plėtros agentūros ir moksleivių susitikimas Didždvario gimnazijoje

%d bloggers like this: