360 LAIPSNIŲ APRĖPTIS

virsunele

Ar kada svajojote vieną akimirką būti vienur, o kitą jau kitur? Šiandien tai tapo įmanoma! Projektas ,,360 laipsnių aprėptis“ (Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0030) informaciją apie ES investicijas, jų naudą ir galimybes pateiks inovatyviais ir netradiciniais būdais. Projekto tikslas – skatinti verslo bendruomenę domėtis ES investicijų kuriama europietiška veiklos norma ir teikiama nauda asmeniui, regionui, šaliai. Projektu siekiama inovatyviais ir netradiciniais būdais (virtualios realybės filmais, vaizdo klipais, atviru renginiu) glaustai ir aiškiai pateikti pagrindinę informaciją apie ES investicijas, jų naudą verslo subjektams, perduoti įmonių, kurios jau yra pasinaudojusios ES investicijomis patirtį ir taip paskatinti verslo bendruomenę tapti aktyviais prisidedant prie socialinių ir ekonominių šalies pokyčių. 

Projektą finansuoja Europos Socialinis fondas. 

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2018 vasaris  – 2019 rugpjūtis.

#360laipsniųaprėptis


Projekto “360 laipsnių aprėptis“ rezultatai:

1. UAB “Cerera Foods“

2. Alpakų ūkis

3. UAB “Rūta“

4. UAB „Jupojos technika“

5. MB “Ponas popierius“


2019-09-04 | „360 LAIPSNIŲ APRĖPTS“ PASIEKĖ FINIŠO TIESIĄJĄ

2018 vasario – 2019 rugpjūčio mėnesiais vykęs projektas „360 laipsnių aprėptis“ pasiekė finišo tiesiąją.  Projektu verslo bendruomenė skatinta domėtis ES investicijomis bei jų teikiama nauda verslui. Įvairių parodų ir susitikimų metu buvo pristatyti virtualios realybės (VR) filmai, kurie aiškiai ir tiksliai parodo kaip įmonės pasinaudojusios ES investicijomis gali įgyvendinti savo verslo idėjas. Parodų ir susitikimų dalyviai neslėpė susižavėjimo ir gerų emocijų projektu „360 laipsnių aprėptis“. Stebėjosi kaip tikroviškai atrodo animuotos projekcijos bei kaip pasitelkiant animaciją ir šiuolaikines technologijas galima įgyvendinti verslo idėjas.

Džiaugiamės dar vienu pasisekusiu projektu!

Sukurta įgyvendinant projektą „360 laipsnių aprėptis“ Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0030. Projektą iš dalies finansuoja Europos socialinis fondas. Daugiau informacijos apie projektą ,,360 laipsnių aprėptis“ interneto svetainėje adresu https://nrda.lt/360-laipsniu-apreptis/.


2018-11-30 |VR FILMŲ PRISTATYMAS VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOJE „ŠIAULIAI 2018“

Lapkričio 29 d. Šiaulių arenoje vyko Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“,  kuri dvelkė įspūdingais kvapais, o dalyvių dėmesį traukė išskirtinėmis dekoracijomis papuošti stendai.

Nacionalinė regionų plėtros agentūra parodos dalyvius kvietė susipažinti su ES investicijų galimybėmis bei nauda. Parodos metu lankytojams buvo pristatyti virtualios realybės (VR) filmai, kurie aiškiai ir tiksliai parodo kaip įmonės pasinaudojusios ES investicijomis gali įgyvendinti savo verslo idėjas. Dalyviai neslėpė susižavėjimo ir gerų emocijų projektu „360 laipsnių aprėptis“. Stebėjosi kaip tikroviškai atrodo animuotos projekcijos bei kaip pasitelkiant animaciją ir šiuolaikines technologijas galima įgyvendinti verslo idėjas.

Sukurta įgyvendinant projektą „360 laipsnių aprėptis“ Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0030. Projektą iš dalies finansuoja Europos socialinis fondas. Daugiau informacijos apie projektą ,,360 laipsnių aprėptis“ interneto svetainėje adresu https://nrda.lt/360-laipsniu-apreptis/ .

BeFunky-collage

#Šiauliai2018 #360laipsniuapreptis


2018-11-08 | VR FILMŲ PRISTATYMAS PARODOJE „MOTERS PASAULIS 2018“

Įgyvendinat projektą „360 laipsnių aprėptis“ ir siekiant pristatyti inovacijų ir kūrybiškumo suderinamumą versle, 2018 m. lapkričio 8 dieną  Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra dalyvavo parodoje „Moters pasaulis 2018“.

Kūrybiškumas ir inovacijos – šių dienų įmonių sėkmės priežastis. Parodos lankytojus supažindinome, kaip netradiciniu būdu  pasitelkiant virtualios realybės filmus, siekti europinių standartų versle ir kasdieniame darbe. Parodos lankytojams buvo rodomi du virtualios realybės filmai. Pirmasis virtualios realybės filmas – tarsi turas po verslo įmonę, kuri jau yra pasinaudojusi ES investicijomis, o antrasis – animuotas virtualios realybės filmas, kuris vaizduoja, kaip didėja įmonės konkurencingumas pasinaudojus ES investicijomis. Parodos metu su dalyviais diskutuota apie ES investicijas, jų naudą verslo subjektams bei dalintasi gerąją patirtimi.

Džiaugiamės sulaukę nemažo susidomėjusių žmonių srauto. Jei dar neteko išbandyti šios netikėtos komunikacinės priemonės, tai padaryti bus galima jau lapkričio 29 dieną Verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai‘18“.

#360laipsniųaprėptis


2018-09-24 | VR FILMŲ PRISTATYMAS PANEVĖŽYJE

2018 m. rugsėjo 21 d. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamos parodos „EXPO Aukštaitija 2018“ metu Viešosios įstaigos Nacionalinės regionų plėtros agentūros stende buvo pristatomi virtualios realybės (VR) filmai, kuriais informacija apie ES investicijas pateikiama glaustai, aiškiai, netradiciniu būdu užtikrinančiu informacijos įsiminimą. Pristatyti sėkmingi verslo pavyzdžiai skatina naudotis ES investicijomis, siekti europinių standartų, prisidėti prie socialinių, ekonominių pokyčių. Parodos dalyviams, žiūrėjusiems VR filmus, padovanoti VR akiniai su projekto ir ES investicijų ženklais.

#360laipsniųaprėptis

This slideshow requires JavaScript.


2018-09-17 │UAB JUPOJOS TECHNIKA – DAUGIAU NEI 25 SĖKMINGO DARBO METŲ

UAB „Jupojos technika“ įkurta 1992 metais. Yra asociacijos „Jupoja“ narė. Tai viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimančių krovininių automobilių, autobusų, priekabų ir puspriekabių atsarginių detalių didmenine ir mažmenine prekyba. Taip pat siūlome platų filtrų ir elektrinių bei hidraulinių įrankių asortimentą. Per daugiau kaip dvidešimt aktyvių veiklos metų buvo užmegzti tvirti kontaktai su daugiau nei penkiasdešimčia stiprių, patikimų Vakarų Europos ir Azijos kompanijų. Klientams siūlomos tik sertifikuotos kokybiškos prekės patraukliomis kainomis.

Daugiau informacijos apie ES paramą interneto svetainėje adresu http://www.esinvesticijos.lt


2018-09-14 │VERSLO MOTERŲ RENGINYS

Verslo moterų renginys Telšių apskrities verslo inkubatoriuje.


2018-09-03 │VERSLO MOTERŲ RENGINYS

Ar žinojote, kad Lietuvoje pastebimas atotrūkis tarp moterų ir vyrų, siekiančių pradėti verslą? Pasak tyrimų, moterys pastebi daugiau grėsmių ir rizikų nei vyrai, todėl ne taip dažnai pradeda verslą Lietuvoje. Siekiant skatinti verslininkių moterų iniciatyvas, verslo plėtojimą, rugsėjo 14 dieną, 11 val. organizuojamas verslo moterų renginys, kuriame dalinsimės žiniomis apie verslo plėtojimą, atsirandančius iššūkius ir problemas, komunikacijos svarbą bendradarbiaujant bei siekiant teigiamų rezultatų.

Renginys vyks rugsėjo 14 dieną, 11 val. Telšių apskrities verslo inkubatoriuje (Sedos g. 34a, Telšiai).

Norint dalyvauti renginyje būtina registracija el. p. komunikacija@nrda.lt. Registracijos metu prašome nurodyti vardą, pavardę bei atstovaujamą įmonę / organizaciją.

Renginio programa


2018-08-08 │PONAS POPIERIUS – NUO IDĖJOS IKI SVAJONĖS IŠSIPILDYMO

Jauni, drąsūs reklamos dirbtuvių / spaustuvės įkūrėjai apie patirtį, iššūkius kuriant verslą. Apie idėjos generavimą, ES paramą, bemieges naktis siekiant įgyvendinti neįprasčiausius kūrybinius darbus, apie didžiausius pasiekimus ir klientų džiaugsmus.

Pasak ,,Ponas popierius“ direktoriaus Tautvydo Vidugirio „Svarbiausia ne tai, kiek įkainoji visus darbus, o proceso mėgavimasis“.

Džiaugiamės jaunų žmonių drąsa ir linkime sparčiais žingsniais eiti į priekį, plėstis ir sėkmingai įgyvendinti visus savo ateities planus!

Daugiau informacijos apie ES paramą interneto svetainėje adresu http://www.esinvesticijos.lt


2018-08-01 │NUOTAIKINGAS SUSITIKIMAS SU ,,PONAS POPIERIUS“ ATSTOVAIS

Įkvepiantis susitikimas su nuostabiais ir kūrybingais reklamos dirbtuvės “Ponas popierius“ atstovais!

 Jau netrukus apie jauno verslo pradžią, iššūkius ir didžiausius pasiekimus išgirsite video reportaže.

received_10212541197909612


2018-04-02 │KVIEČIAME VERSLO ĮMONES PRISIJUNGTI PRIE PROJEKTO VEIKLŲ

reachyourgoals (1)


2018-02-28 │PROJEKTAS 360 LAIPSNIŲ APRĖPTIS

Siekdami prisidėti prie 2014-2020 m. ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje išskirtos prioritetinės komunikacijos krypties „Lietuva, kurią kuriame ES investicijomis“ tikslų įgyvendinimo viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su partneriu Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pradeda įgyvendinti projektą ,,360 laipsnių aprėptis“ (Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0030).

ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje išskirtos pagrindinės problemos nurodo, kad visuomenės nariai, verslo bendruomenė nepakankamai žino apie ES investicijas, veiksmų programos įgyvendinimo procesus, o projektų vykdytojai besinaudojantys ES investicijomis nelaiko savęs ES kuriamo įvaizdžio dalimi, todėl ne visada tinkamai informuoja visuomenę apie vykdomus projektus, tvarkomus ar diegiamus procesus. Projektas ,,360 laipsnių aprėptis“ – tai inovatyvus projektas, kuriuo siekiama netradiciniais būdais (virtualios realybės filmais, vaizdo klipais, atviru renginiu) glaustai ir aiškiai pateikti pagrindinę informaciją apie ES investicijas, jų naudą verslo subjektams, pasidalinti įmonių, kurios jau yra pasinaudojusios ES investicijomis patirtį ir taip paskatinti verslo bendruomenę tapti aktyviais prisidedant prie socialinių ir ekonominių šalies pokyčių. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti verslo bendruomenę domėtis ES investicijų kuriama europietiška veiklos norma ir teikiama nauda asmeniui, regionui ir šaliai.

Projekto veiklų metu sukurti unikalūs virtualios realybės filmai bus prieinami ne tik tikslinei projekto grupei, bet ir visai visuomenei. Netradiciniai informacijos pateikimo būdai skatins Lietuvos gyventojus domėtis įgyvendinamais ES investicijų projektais, jų rezultatais, teikiama nauda bei skatins  jaustis aktyvios Europos bendruomenės dalimi.

We need you write now. (2)

%d bloggers like this: