360 LAIPSNIŲ APRĖPTIS

virsunele

Ar kada svajojote vieną akimirką būti vienur, o kitą jau kitur? Šiandien tai tapo įmanoma! Projektas ,,360 laipsnių aprėptis“ (Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0030) informaciją apie ES investicijas, jų naudą ir galimybes pateiks inovatyviais ir netradiciniais būdais. Projekto tikslas – skatinti verslo bendruomenę domėtis ES investicijų kuriama europietiška veiklos norma ir teikiama nauda asmeniui, regionui, šaliai. Projektu siekiama inovatyviais ir netradiciniais būdais (virtualios realybės filmais, vaizdo klipais, atviru renginiu) glaustai ir aiškiai pateikti pagrindinę informaciją apie ES investicijas, jų naudą verslo subjektams, perduoti įmonių, kurios jau yra pasinaudojusios ES investicijomis patirtį ir taip paskatinti verslo bendruomenę tapti aktyviais prisidedant prie socialinių ir ekonominių šalies pokyčių. 

Projektą finansuoja Europos Socialinis fondas. 
Projekto įgyvendinimo trukmė: 2018 vasaris  – 2019 sausis.

#360laipsniųaprėptis


2018-08-08 │PONAS POPIERIUS – NUO IDĖJOS IKI SVAJONĖS IŠSIPILDYMO

Jauni, drąsūs reklamos dirbtuvių / spaustuvės įkūrėjai apie patirtį, iššūkius kuriant verslą. Apie idėjos generavimą, ES paramą, bemieges naktis siekiant įgyvendinti neįprasčiausius kūrybinius darbus, apie didžiausius pasiekimus ir klientų džiaugsmus.

Pasak ,,Ponas popierius“ direktoriaus Tautvydo Vidugirio „Svarbiausia ne tai, kiek įkainoji visus darbus, o proceso mėgavimasis“.

Džiaugiamės jaunų žmonių drąsa ir linkime sparčiais žingsniais eiti į priekį, plėstis ir sėkmingai įgyvendinti visus savo ateities planus!

Daugiau informacijos apie ES paramą interneto svetainėje adresu http://www.esinvesticijos.lt


2018-08-01 │NUOTAIKINGAS SUSITIKIMAS SU ,,PONAS POPIERIUS“ ATSTOVAIS

received_10212541197909612.jpgĮkvepiantis susitikimas su nuostabiais ir kūrybingais reklamos dirbtuvės “Ponas popierius“ atstovais!
 Jau netrukus apie jauno verslo pradžią, iššūkius ir didžiausius pasiekimus išgirsite video reportaže.

 


2018-04-02 │KVIEČIAME VERSLO ĮMONES PRISIJUNGTI PRIE PROJEKTO VEIKLŲ

reachyourgoals (1)


2018-02-28 │PROJEKTAS 360 LAIPSNIŲ APRĖPTIS

Siekdami prisidėti prie 2014-2020 m. ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje išskirtos prioritetinės komunikacijos krypties „Lietuva, kurią kuriame ES investicijomis“ tikslų įgyvendinimo viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su partneriu Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija pradeda įgyvendinti projektą ,,360 laipsnių aprėptis“ (Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-01-0030).

ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje išskirtos pagrindinės problemos nurodo, kad visuomenės nariai, verslo bendruomenė nepakankamai žino apie ES investicijas, veiksmų programos įgyvendinimo procesus, o projektų vykdytojai besinaudojantys ES investicijomis nelaiko savęs ES kuriamo įvaizdžio dalimi, todėl ne visada tinkamai informuoja visuomenę apie vykdomus projektus, tvarkomus ar diegiamus procesus. Projektas ,,360 laipsnių aprėptis“ – tai inovatyvus projektas, kuriuo siekiama netradiciniais būdais (virtualios realybės filmais, vaizdo klipais, atviru renginiu) glaustai ir aiškiai pateikti pagrindinę informaciją apie ES investicijas, jų naudą verslo subjektams, pasidalinti įmonių, kurios jau yra pasinaudojusios ES investicijomis patirtį ir taip paskatinti verslo bendruomenę tapti aktyviais prisidedant prie socialinių ir ekonominių šalies pokyčių. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti verslo bendruomenę domėtis ES investicijų kuriama europietiška veiklos norma ir teikiama nauda asmeniui, regionui ir šaliai.

Projekto veiklų metu sukurti unikalūs virtualios realybės filmai bus prieinami ne tik tikslinei projekto grupei, bet ir visai visuomenei. Netradiciniai informacijos pateikimo būdai skatins Lietuvos gyventojus domėtis įgyvendinamais ES investicijų projektais, jų rezultatais, teikiama nauda bei skatins  jaustis aktyvios Europos bendruomenės dalimi.

We need you write now. (2)