2017-05-12 │ KARTU MES GALIME DAUGIAU!

Gegužės  11 dieną vyko pirmasis projekto Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“ partnerių atstovų susitikimas, kurio metu buvo aptariamos projekto veiklos, planuojami artimiausi darbai bei renginiai, derinamos projekto programos ir partnerių atsakomybės.

Tarpvalstybinio kultūros kelio „Baltų kelias“ projekto koncepcija parengta įvertinus baltiškojo paveldo autentiškumą Europos kultūros kontekste, turistų poreikių ir elgsenos tendencijas bei modernių technologijų potencialą dabartinėje visuomenėje. Tai inovatyvi projekto idėja, kurio metu planuojama įrengti interaktyvius turistinės traukos centrus, paremtus informacinių ir komunikacijos technologijų sprendimais. Įrengtose lankytinuose erdvėse turistai galės virtualiai nusikelti į senovės baltų gyvenvietę, pademonstruoti savo žinias apie baltų kultūrą, ar bent trumpam prisiliesti prie baltiškojo gyvenimo būdo, buities ir tradicijų. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti unikalų tarpvalstybinį turistinį maršrutą ,,Baltų kelias“, kuris apjungtų įdomius jau egzistuojančius bei naujai kuriamus traukos objektus, esančius Lietuvos ir Latvijos teritorijoje.

44

Visa projekto Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“ komanda siekia, kad pagrindiniai projekto tikslai būtų pasiekti, vykdomos veiklos būtų įdomios ir naujos, sudaryti maršrutai butų pritaikyti šiuolaikinio turisto poreikiams ir skatintų gyventojus domėtis Baltų šalimis.

#BaltsRoad #LATLIT

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: