2017-05-30 │ SĖKMĖS MOTYVACIJA

18814806_470021619998788_1143851340415658865_oKiekvienoje veikloje, norint pasiekti geriausių rezultatų svarbus bendradarbiavimas su partneriais, dalinimasis informacija bei bendrų projektų įgyvendinimas.  Nacionalinės regionų plėtros agentūros Šiaulių filialo direktorė Diana Armalienė dalyvavo susitikime su partnerių atstovais iš Šiaulių apygardos probacijos tarnybos. Susitikimo metu aptarta numatomo projekto ,,Sėkmės motyvacija“ darbotvarkė, veiklos ir kiti aktualūs klausimai.

Projektas ,,Sėkmės motyvacija“ skirtas nepilnamečiams jaunuoliams esantiems Šiaulių apygardos probacijos tarnybos priežiūroje. Projekto metu bus organizuojami mokymai ,,Asmeninio išskirtinumo priėmimas. Sėkmės motyvacija“, kurių metu bus siekiama atskleisti savo asmenybės stiprybes bei silpnybes. Ruošiamos praktinės užduotys padės suvokti tiesiausią kelią į sėkmę realizuojant savo atrastus išskirtinius gebėjimus, žinias bei įgūdžius. Bendradarbiavimas ir atidumas bus ugdomi pasitelkiant komandinio sporto šakas. Projekto metu dalyvaujantys jaunuoliai stiprins ne tik savo motyvaciją, bet ir stiprins santykius su tėveliais. Projekto pabaigoje bus organizuojamos šeimų varžybos ,,Sportuokime kartu“. Sukurta  pasitikėjimo atmosfera leis šeimai priimti gyvenimo realybę, išreikšti jausmus, išgyvenamus sunkumus paversti pamokomis.

Visos projekto ,,Sėkmės motyvacija“ veiklos stiprins nepilnamečių savimotyvaciją per aktyvų komandinį sportą, mokymąsi, siekiant efektyvių pokyčių asmenybės tobulėjimo ir pozityvių santykių kūrimo šeimoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: