2017-06-21 │ AKTYVŪS PROJEKTO ,,SAUGUS UOSTAS“ MOKYMAI

IMG_2018Nepilnamečių laisvalaikio užimtumas, socialinių ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas yra viena iš svarbiausių sričių, turinčių įtakos jauno žmogaus elgesiui, pozityviai saviraiškai bei tobulėjimui. Todėl net vasaros metu vykdome projekto ,,Saugus uostas“ aktyvius mokymus jaunuoliams, kurių metu teoriniai mokymai ir aktyvus užimtumas derinami tarpusavyje.

Veiklų metu kartu ugdome pozityvų mąstymą, atsparumą išoriniam neigiamam spaudimui, mokomės priimti gyvenimo iššūkius ir galimybes. Karjeros specialiste Diana Armalienė mokymų metu akcentuoja karjeros kompetencijų svarbą, supažindina jaunuolius su gebėjimų įgijimo / tobulino būdų įvairove.

Aktyviuose mokymuose dalyvaujantys jaunuoliai tobulina ne tik savo socialinius, emocinius  įgūdžius, bet ir atranda sporto šakas, kurios tampa jų laisvalaikio dalimi ir mokymams pasibaigus.


 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: