2017-06-29 │ PATVIRTINTA PROGRAMA

sinergij

Patvirtina nauja neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa ,,Besimokanti bendrija: Sinergija. Vystymasis. Darna.“. Ši programa užregistruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (KTPRR).

Programos esmė – pagilinti ir išplėsti daugiabučių namų savininkų bendrijų ir sodininkų bendrijų pirmininkų, valdybos ir ar jų įgaliotų asmenų profesinei veiklai reikalingas žinias apie efektyvią įstaigų veiklą:

  • ugdyti šių asmenų bendrąsias ir kultūros kompetencijas,
  • supažindinti su bendrijos valdymą reglamentuojančiais teisės aktais, darbo organizavimo tvarka, vidaus tvarkos taisyklėmis ir kitais būtinais ir reikalingais dokumentais,
  • prisiimti atsakomybę ir atskaitomybę už veiklų organizavimo ir įgyvendinimo pažeidimus,
  • motyvuoti asmenis mokytis visą gyvenimą.

Baigę programą dalyviai sustiprins kritinio mąstymo įgūdžius, padidins reflektyvumą, lavins socialinį, ekonominį, skaitmeninį, aplinkosauginį raštingumą, sugebės bendrijoms ir jų nariams perteikti informaciją ir įgalins bendrijas efektyviau ir rezultatyviau veikti, sukuriant sumanias bendrijas ir bendruomenę. Taip pat geriau pažins savo stiprybes ir silpnybes, mokymosi stilių, juos motyvuojančius veiksnius, praplės pažinčių ratą, užmegs naudingų kontaktų.

Mokymai pagal šią programą planuojami 2017 m. rudens pabaigoje.

Programą remia Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: