2017-10-24 │ PROJEKTO TARPTAUTINIS KULTŪROS KELIAS ,,BALTŲ KELIAS“ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

DSC_01792017 m. spalio 23 dieną projekto Tarptautinio kultūros kelio ,,Baltų kelias“ partneriai iš Lietuvos ir Latvijos dalyvavo projekto partnerių susitikime Jelgavoje, Latvijoje.

Darbiniame projekto partnerių susitikime aptarti iškilę, pradėtų įgyvendinti veiklų, probleminiai klausimai. Daug dėmesio skirta aptarti rengiamos galimybių studijos pagrindinius aspektus, temines dalis, numatomus rezultatus bei galimas rizikas. Kuriama galimybių studija apims senovės baltų materialiojo ir nematerialiojo paveldo identiteto vertinimą ir pritaikomumą šiandieninės visuomenės poreikiams. Numatoma, kad šios galimybių studijos rezultatai ir atlikti tyrimai bus skelbiami elektroninėje erdvėje bei prieinami kiekvienam besidominčiam baltų kultūra, turizmu.
Taip pat susitikimo metu aktyviai diskutuota apie projekto metu kuriamo Tarptautinio kultūros kelio ,,Baltų kelias“ vizualinį pateikimą, logotipą bei pristatymą įvairiose tarptautinėse parodose.  Kuriamas tarptautinis kultūros kelias – tai turistinis maršrutas, kuris sujungs Lietuvos ir Latvijos teritorijoje esančius baltų kultūros paveldo objektus, skatins Lietuvos ir Latvijos gyventojus labiau domėtis savo kraštu, istorija bei gamta.

Siekiant užtikrinti sklandų projekto Tarptautinis kultūros kelias ,,Baltų kelias“ įgyvendinimą numatoma, kad partneriai kitam darbiniui susitikimui susirinks gruodžio  1 dieną, kuomet Nacionalinė regionų plėtros agentūra projektą ir įgyvendintas veiklas pristatys Šiauliuose vykstančioje verslo ir pasiekimų parodoje ,,Šiauliai 2017″.

Projektas Tarptautinis kultūros kelias ,,Baltų kelias“ įgyvendina Interreg V-A Latvija – Lietuva Programos 2014-2020 I prioritetą „Darni ir švari aplinka bendradarbiaujant“. Projektas tiesiogiai prisidės prie programos tikslo 1.1. „Padidinti lankytojų skaičių programos teritorijoje gerinant ir plėtojant kultūros ir gamtos paveldo objektus, paslaugas ir produktus“.

DSC_0208

#BaltsRoad #LATLIT

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: