2017-12-05 │VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODA ,,ŠIAULIAI 2017″

20171130_152240Lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Šiauliuose vyko tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda ,,Šiauliai 2017“. Artėjant kalėdiniam laikotarpiui į Šiaulių areną susirenka didelė gausa įmonių, organizacijų, amatininkų, kurie pristato savo produkciją, paslaugas ir naujausius darbus.

Šiais metais parodoje dalyvavo VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra, kuri parodos svečius kvietė pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į baltų kultūrą. Agentūros stende buvo pristatomas projektas Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“, kuriuo siekiama sukurti turistinį maršrutą tarp Lietuvos ir Latvijos. Tikimasi, kad kuriamas turistinis kelias atskleis baltų kultūros paveldo grožį, supažindins keliautojus su baltų tradiciniais amatais, o sukurtos virtualios realybės pramogos leis pasijusti baltų kultūros dalimi. Agentūros stende parodos lankytojai galėjo virtualiai pakeliauti po baltų gyventas teritorijas, pajusti lūšių alsavimą, stende buvo įrengta ir edukacinė zona, kurioje pristatomas tradicinis virvučių vijimo metodas. Visi norintys galėjo patys išbandyti virvučių vijimą ir pasigaminti draugystės apyrankes. Taip pat agentūros stende buvo pristatoma prekinio ženklo ,,Juostė‘‘ produkcija, kurioje atsispindi senovės amatų grožis ir subtilumas. Pristatoma kolekcija papuošė agentūros stendą ir padėjo sukurti jaukią , baltų kultūrą atspindinčią atmosferą. Visas tris dienas stende netrūko juoko, šypsenų, gerų emocijų, o parodos svečiai išreiškė didelį susidomėjimą vykdomu projektu Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“.

Vykdomame projekte numatomos įvairios veiklos, kurios skirtos pasiekti geriausią galimą projekto rezultatą. Viena iš veiklų – mokymai mažiesiems verslininkams, vietiniams amatininkams, kuriuos verslo ir pasiekimų parodos ,,Šiauliai 2017“ metu kvietėme tapti projekto ,,Baltų kelias“ ambasadoriais. 2018 metų pavasarį Baltų kelio ambasadoriai bus kviečiami į trijų dienų mokymus, kuriuose bus pristatoma baltų kultūra, kultūrinis turizmas, dalyviai gilins savo komunikacijos žinias, išmoks tinkamai pristatyti savo įmonę, paslaugą ar produktą, sužinos kaip kokybiškai rengti edukacijas bei sulaukti dar daugiau lankytojų iš viso pasaulio.  Išklausę mokymus, patobulinę savo veiklą Baltų kelio ambasadoriai galės tapti matomi projekto Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“ kuriamame žemėlapyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: