2017-12-06 │PROJEKTO ,,BALTŲ KELIAS“ PARTNERIAI ATVYKO Į ŠIAULIUS

20171201_1029012017 m. gruodžio 1 dieną projekto Tarptautinis kultūros kelias ,,Baltų kelias“ partneriai iš Lietuvos ir Latvijos rinkosi į darbinį partnerių susitikimą Šiauliuose. Šis susitikimas įvyko verslo ir pasiekimų parodos ,,Šiauliai 2017“ metu, kurioje Nacionalinė regionų plėtros agentūra (projekto partneris) parodos lankytojus, miesto visuomenę ir svečius kvietė pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į baltų kultūrą. Agentūros stende buvo pristatoma projekto idėja, tikslai, sukurtas virtualios realybės filmas apie gamtinį baltų kultūros paveldą.

Parodos metu vykusiame projekto partnerių darbiniame susitikime aptarti pagrindiniai probleminiai klausimai, iškilę pradėjus vykdyti projekto veiklas. Šiaulių turizmo informacijos centro atstovai pristatė numatomo logotipo / ženklo naudojimo vadovą, galimus pateikimo būdus, spalvinę gamą ir ženklo istoriją. Norima, kad projekto logotipas / ženklas atspindėtų baltų kultūra, taptų žmonių atpažįstamas ir išsiskiriantis iš kitų rinkoje esančių ženklų.

Partnerių susitikime pristatyta ir nauja mokymų programa, kuri skirta baltų ambasadoriams, smulkiesiems verslininkams, amatininkams. Susirinkimo dalyviams išsamiai pristatytos programos temos,  akcentuota, jog mokymuose dalyviams bus suteikiama žinių apie baltų kultūros paveldą, didelis dėmesys bus skirtas turizmo suvokimui, su baltų kultūra susijusių objektų aptarimui, dalyvių komunikacijos ugdymui, verslo įvaizdžio kūrimo svarbai. Mokymus pagal šią parengtą programą numatoma organizuoti 2018 m. pavasarį.

Taip pat kiekvienas partneris pristatė per pirmąjį projekto periodą įgyvendintas veiklas, pasiektus rezultatus, dalinosi savo patirtimis pristatant projektą vietos valdžios nariams. Aptarti ir ateities planai, artimiausi projekto renginiai organizuojami tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje. Aptarę svarbiausius projekto Tarptautinis kultūros kelias ,,Baltų kelias“  klausimus, susitikimo dalyviai buvo pakviesti į Nacionalinės regionų plėtros agentūros / Baltų kelias parodos stendą, kuriame atsiskleidė baltų kultūros grožis bei tradicijos.

 

#BaltsRoad #LATLIT

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: