2018-04-19 │ ŽINGSNIS PIRMYN

IMG_0551Balandžio 18 dieną, Jelgavos istorijos ir meno muziejuje, įvykęs projekto „Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias“ partnerių bei ekspertų / vertintojų susitikimas pastūmėjo projektą dideliu žingsniu pirmyn.

Susitikimo metu, dalyvavę projekto partnerių atstovai iš Lietuvos ir Latvijos, pristatė atliktus darbus. Praėjus dviem projekto periodams galime pasidžiaugti, kad kuriamo tarptautinio turistinio maršruto „Baltų kelias“ galimybių studijos, kurių metu yra atrenkami su baltų kultūra susiję objektai, gamtos paveldo vietos, senųjų edukacijų vykdytojai bei kiti paslaugų teikėjai, yra finišo tiesiojoje. Lietuvos ir Latvijos teritorijose atrinkti objektai bus įtraukiami į kuriamą bendrą turistinį maršrutą, kuris vienys kaimynines šalis bei skatins kultūrinį turizmą, domėjimąsi baltų kultūra. Dalyvavimas verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2017“, informacinių seminarų organizavimas padeda suburti tikslinę žmonių grupę bei paskatinti visuomenę įsitraukti į projekto veiklas ir kuriamą turistinį maršrutą. Artimiausiu metu projekto informacinį stendą išvysite Jelgavoje vykstančioje verslo parodoje, kurioje pristatysime baltų kultūros senuosius amatus, gamtinį paveldą.

Įvykus partnerių susitikimui galime paskelbti, kad po ilgų diskusijų pagaliau yra patvirtintas kuriamo tarptautinio turistinio maršruto „Baltų kelias“ logotipas. Patvirtintas logotipas – tai stilizuotas žirgas su raiteliu, kuris simbolizuoja keliavimą ir yra labai artimas baltų kultūrai. Taip pat greitu metu visą informaciją apie vykdomą projektą ir kuriamą turistinį maršrutą galėsite rasti internetinėje projekto svetainėje – www.baltukelias.lt

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: