2018-04-20 │ DARBO SAVAITĘ UŽBAIGĖME PASVALYJE

IMG_0596Balandžio 20 dieną dalyvavome Pasvalio rajono Vietos veiklos grupės visuotiniame narių susirinkime. Į šį susitikimą projekto komanda, iš Viešosios įstaigos Nacionalinės regionų plėtros agentūros, vyko su misija – pristatyti projektą ,,Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias“.

Projekto vadovė susirinkusiems verslo, valdžios, bendruomenės nariams pristatė pagrindinius projekto tikslus, uždavinius, artimiausius planuojamus renginius, mokymus būsimiems baltų ambasadoriams. Kiekvienas dalyvavęs susirinkime galėjo peržiūrėti virtualios realybės filmą, kuriame atskleidžiamas gamtos grožis, pristatoma laukinė gyvūnija, augmenija, iš paukščio skrydžio parodomos teritorijos, kuriose gyveno baltai.

Susitikime supratome, kad stipri Pasvalio rajono bendruomenė pasižymi atvirumu, noru bendradarbiauti ir įsitraukti į vykdomas projekto veiklas, o ateityje tapti Baltų kelio dalimi. Kviečiame ir kitas bendruomenes, turizmo atstovus, edukacijų teikėjus sekti informaciją apie projektą bei organizuojamas veiklas, o esant norui kviesti agentūros atstovus projektą pristatyti Jūsų krašte.

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: