2018-12-12 | KALĖDINĖS DVASIOS DALINIMAS AKCIJOJE „KELEIVIAI – KELEIVIAMS“

Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra  teikia įvairiausias paslaugas: nuo konsultavimo apie projektų rengimą/vykdymą iki mokymų. Vis populiarėjant savanorystės dvasiai, Nacionalinė regionų plėtros agentūra vykdo savanorių mokymus pagal parengtą ir patvirtintą  neformaliąją suaugusiųjų švietimo programą (KTPRR registre „Savanorystė – kelias į ateitį“ kodas 221000072).  

Bendradarbiaujant su Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčia“ ir  įgyvendinant  Šiaulių miesto vietos plėtros projektą „Senjorų agapė“ Nacionalinė regionų plėtros agentūra Šiaulių mokytojų senjorų klubo „Šviesa“ veda savanorystės mokymus.

Savanorystės mokymai skirti senjorams, tai teorinė ir praktinė (kompleksinė) senjorų savanoriška veikla, suteikianti senjorams galimybę padėti sau per pagalbą kitiems. Senjorai mokymu metu įgytas žinias ir įgūdžius taiko savanoriaudami įvairiose organizacijose, teikia pagalbą vienišiems asmenims, turintiems judėjimo sutrikimų.

Jau rytoj projekto „Senjorų agapė“ ir savanorių mokymų dalyviai iš Šiaulių mokytojų senjorų klubo „Šviesa“, bendradarbiaudami su UAB „Busturas“ vykdys savanorišką akciją „Keleiviai – keleiviams“. Šiaulių mokytojų senjorų klubo „Šviesa“ nariai skaitydami savo ir kitų autorių kūrybos eiles miestiečiams ir miesto svečiams skleis Kalėdinę dvasią Šiaulių miesto autobusuose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: