2019-11-28 PROJEKTAS „EXTRA-SMEs“ VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOJE „ŠIAULIAI 2019“

Lapkričio 28 d. Šiauliuose jau tradicine tapusioje verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“ pristatytas tarptautinis projektas „EXTRA-SMEs“. Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2019“ yra viena didžiausių regioninių parodų šalyje, kasmet suburianti įvairiausių sričių verslininkus, gaminių bei paslaugų teikėjus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Parodos metu lankytojai gali ne tik apžiūrėti, paragauti, pauostyti, pačiupinėti ir išmėginti siūlomas prekes bei paslaugas, bet ir pabendrauti su įmonių ir įstaigų atstovais. Verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“ dalyvauja ne tik stambios įmonės, bet ir pradedantieji verslininkai, mažosios ir vidutinės įmonės. Parodos metu jos dalyviai kviečiami dalyvauti renginiuose, seminaruose ir diskusijose.

Šiais metais parodoje „Šauliai 2019“ Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra, kuri yra vienintelis projekto partneris Lietuvoje, pristatė „EXTRA-SMEs“. Projektas EXTRA-SMEs (angl. SMEs (small and medium enterprises) – mažosios ir vidutinės įmonės; toliau tekste – MVĮ) siekia pagerinti priemones, skirtas akvakultūros MVĮ, esančių ES pakrantėse ir kaimo vietovėse, konkurencingumui ir atvirumui didinti bei skatinti vietinių produktų vartojimą šalių ir tarptautinėje rinkoje. Projekto metu partneriai iš Lenkijos, Lietuvos, Laplandijos, Graikijos, Italijos ir Rumunijos siekia tarptautinio bendradarbiavimo, kuris padės sukurti naujų, konkurencingų, didelę pridėtinę vertę turinčių produktų, kurie lengvai įtraukiami į tarptautinę rinką.

Projekto EXTRA-SMEs koordinatorė Lietuvoje Ieva Ivanova ir projekto eskpertė Diana Cibulskienė pristatė projektą, jo veiklas ir siekius, aptarė apklausos apie iššūkius ir kliūtis, su kuriomis susiduria akvakultūros MVĮ atstovai, rezultatus. Tai paskatino pradėti diskusiją apie verslą ir akvakultūrą.

Projektą finansuoja: Europos regioninės plėtros fondas

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2018 birželis – 2023 gegužis.

Daugiau informacijos apie projektą oficialioje projekto svetainėje https://www.interregeurope.eu/extra-smes/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: