2020-03-02 | KVIEČIAME KELIAUTI BALTŲ KELIU !

Esate gidas, žurnalistas, tinklaraštininkas, nuotykių ieškotojas, socialinių tinklų guru, tyrinėtojas? Dalinatės savo potyriais su kitais? Mėgstate rašyti, fotografuoti, diskutuoti? Tuomet šis info turas būtent JUMS !

Pasitinkant pavasarį, šių metų kovo 26 dieną,  kviečiame keliauti ir susipažinti su  turistiniu maršrutu Baltų kelias. Spalvingas Vykinto Vaitkevičiaus pasakojimas apie baltų kultūrą, svarbiausius objektus Jus užburs ir leis pasijusti senosios baltų kultūros dalimi. Nebijokite, baltų kultūrą pažinsite ne tik per istorinius pasakojimus…  Šiame info ture keliausime po Šiaulių ir Joniškio kraštą.

Gaila, kad autobusas nėra guminis… Todėl vietų skaičius ribotas.

Info turą organizuoja VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra įgyvendindama projektą Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“. Projektas Tarptautinis kultūros kelias ,,Baltų kelias“ (LLI-187) siekia didinti lankytojų skaičių projekto vykdymo teritorijoje. Siekiant skatinti gamtos ir kultūros paveldo objektų išsaugojimą, darnų jų vystymą ir informacijos sklaidą apie Baltų paveldo objektus, paslaugas ir produktus.

Su turo programa galite susipažinti čia.

Lauksime Jūsų atsakymo apie galimybę dalyvauti info ture !

Organizacinę informaciją pranešime visiems užsiregistravusiems.

tautos atminties beieskant naujas-09

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: