2021-01-13 | NUOTOLINIS PROJEKTO „VERSLO PLATFORMA –HUB“ RENGINYS

Ar kada galvojote įkurti SAVO įmonę ? Gal turėjote idėją, kuri jūsų manymu būtų sėkminga ir žinoma visame pasaulyje? Viskas yra įmanoma, o žmogaus vaizduotei nėra ribų …

Projektas „Verslo platforma-HUB“, skirtas žmogui, kuris ieško bendraminčių, nebijo iššūkių, turi idėjų bei svajonių, kurios gali virsti stebuklais.

Sausio 8 dieną turėjome susitikimą su lektoriumi Simonu, kuris jaunimui pravedė paskaitą apie verslą ir kaip jį pradėti. Gimnazistai susibūrė iš įvairių Šiaulių mokyklų: “Romuvos” gimnazijos, Lieporių gimnazijos, S. Šalkauskio gimnazijos, kuriems aktuali ir įdomi verslo tema. Dešimtokai, vienuoliktokai ir dvyliktokai aktyviai ir noriai įsitraukė bei įrodė, kad amžius tik skaičius, o idėjos gali gimti dar vaikystės pasakose. Lektorius papasakojo, kaip pradėti verslą, ko reikia, kad idėjos išplėtojimas ateityje būtų perspektyvus, įtraukė mokinius į diskusiją. Gimnazistai bandė pristatyti verslo idėjas, siekiant sudominti paauglius bei patį lektorių ir turėjo atsakyti į užduodamus klausimus, kaip tikrame verslo pokalbyje – juk kartais ir maža klaidelė gali pakišti koją, o čia svarbu mokėti išsisukti ir įrodyti, kad tavo sumanymas vertas dėmesio, labiau nei kitų konkurentų.

Jaunuolių atsiliepimai apie informacinį renginį puikūs! Idėjų sėkmingai verslo pradžiai  bei jo plėtojimui gimnazistams taip pat netrūksta! Tikimės, kad ateityje įsitrauks ir daugiau jaunų (ir ne tik) žmonių, kurie susidomės ir patarimai, apžvalgos bei pokalbiai sukurs kažką nuostabaus mūsų artimai, o gal ir tolimai ateičiai.

Nori pasikonsultuoti dėl galimybių kurti verslą? Kviečiame Jus į nemokamą konsultaciją!

𝘿𝙚̇𝙡 𝙠𝙤𝙣𝙨𝙪𝙡𝙩𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙞𝙧 𝙥𝙡𝙖𝙩𝙚𝙨𝙣𝙚̇𝙨 𝙞𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙤𝙨 𝙖𝙥𝙞𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙟𝙚𝙠𝙩𝙖̨ 𝙠𝙧𝙚𝙞𝙥𝙩𝙞𝙨 𝙚𝙡. 𝙥. 𝙫𝙚𝙧𝙨𝙡𝙖𝙨@𝙣𝙧𝙙𝙖.𝙡𝙩


Savanorė Urtė Vaišytė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: