2021-06-11 | SAVANORIŲ ĮSPŪDŽIAI

Savanoriai: Urtė Vaišytė, Augustė Každailytė, Justas Glinskis, Vytautė Navickaitė.

Kodėl sugalvojote savanoriauti NRDA?

Norėjosi naujos veiklos ir tuo pačiu metu reikėjo savanorystės vietos DofE programai, o sulaukus pasiūlymo iš draugų, iškart sutikau! (Urtė)

Visad savanoriaudavau vietose, kur prireikdavo fizinės veiklos arba tiesiog pasakius, kur reikėdavo būti vietoje ir ten atlikti kažin kokį tai darbą. Štai čia norėjau pažinti naują šaknį savanorystės, kur tenka dirbti namuose laisvo laiko grafiku. (Justas)

Norėjau išbandyti save kitoje srityje, tad pasitaikė proga ir ja pasinaudojau. (Augustė)

Ieškojau vietos savanoriauti, o NRDA pasirodė įdomi, negirdėta vieta ir pagalvojau, kodėl gi nepabandžius. (Vytautė)

Ką teko daryti savanorystės metu?

Kadangi karantinas neteko dirbti gyvai su renginiais, bet išbandėm naujas veiklas nuotoliniu. Kūriau logotipus, brandbook’o šabloną. Tuomet turėjome nedidelių užduotėlių, kaip nedidelių straipsnių rašymas, skaidrių šablono kūrimas, nuotolinio renginio organizavimas. (Urtė)

Man teko išsiaiškinti visą priešistorę NRDA logotipo, jos kilmę, reikšmę, tačiau nebuvo lengva, nes informaciją, kurią turėjau nebuvo pilnai tiksli. Dar teko prisidėti prie “HUB“ logotipo kūrimo. (Justas)

Teko kurti brandbook’ą įmonės logotipui, organizuoti renginį HUB verslo platformai, įgijau patirties logotipų kūrime. (Augustė)

Kūriau logotipus, agentūros suvenyrus. Dalyvavome renginyje, kuriam reikėjo surinkti žmonių, tad platinome renginio informaciją ir surinkome daug motyvuoto jaunimo. (Vytautė)

Ką išmokai/sužinojai naujo? Ar patiko?

Tikrai sužinojau naujų dalykų ties vizualų kūrimu – įvairių taisyklių, kurios man nebuvo girdėtos, o ateityje tikrai pravers. Įgijau naują patirtį ir išbandžiau save veiklose, kurios man buvo naujos. (Urtė)

Sužinojau, kad ir lengviausiai atrodančios užduotys dažnai gali užtrukti ilgiausiai, dėl kažkokių tai trūkumų ar tai informacijos, ar tai kūrybinių sugebėjimų. Buvo momentų, kada nelabai buvau patenkintas siekti vieno tikslo ilgai, tačiau darbą padarius jaučiuosi laimingas. (Justas)

Išmokau dirbti su naujomis programomis, įgijau žinių ties logotipų kūrimu, sužinojau, kam reikalingas brandbook’as ir kaip jį kurti. Ši patirtis man patiko, man viskas šioje srityje buvo nauja, tad smagu pabandyti.(Augustė)

Savanorystė labai patiko, sužinojau daug apie logotipų kūrimą, suartėjome su komandos nariais ir įgijau daug naujos patirties. (Vytautė)

Ką pasakytum kitiems savanoriams prieš čia ateinat? Arba gal nori ką nors pasakyti įstaigos darbuotojams? 

Siūlyčiau nepabijoti, užsirašyti ir ateiti, viskas labai aišku ir tikslu! Darbuotojai tikrai draugiški ir malonu kartu dirbti. Visi nusiteikę padėti ir tikrai čia gali patobulinti savo įgūdžius ir žinias bei sudalybauti naujuose renginiuose. (Urtė)

Įstaigos darbuotojams noriu padėkoti už nuoširdumą ir šiltą bendravimą, o kitiems savanoriams noriu pasakyti, kad ši savanorystė išsiskiria tuom, kad čia laisvė nevaržoma ir laikas čia tikrai bus praleistas su šypsena. (Justas)

Kitiems savanoriams noriu pasakyti, kad jie nebijotų bandyti naujų dalykų, būtų kūrybingi, turėtų idėjų ir nebijotų jų siūlyti, o svarbiausia, kad turėtų entuziazmo. Įstaigos darbuotojams noriu padėkoti už šią suteiktą galimybę, praplėsti savo akiratį ir pabandyti naujas veiklas. (Augustė)

Darbuotojai tikrai labai malonūs ir supratingi, prisitaiko prie jums tinkamo laiko atlikti darbus ir, nors savanorystė vyko nuotoliniu būdu, buvo smagu ir tikrai nesigailiu. (Vytautė)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: