2021-06-26| FOTOGRAFIJOS EKSPEDICIJA

Mes, lietuviai ir latviai, didžiuodamiesi savo baltiškąja kilme, turime geriau pažinti, išsaugoti ir skleisti savo istoriją bei kultūrą, kurioje slypi mūsų praeitis, mūsų pradžia. Norite prisiliesti prie mūsų šaknų – keliaukite laiku ir erdve, važiuokite, eikite protėvių takais.

„Baltų kelias“ kviečia aplankyti unikalus gamtos ir kultūros objektus, išskirtinius paminklus bei  įdomias vietas, dalyvauti šiandienos amatininkų siūlomose edukacijose, sužinoti viliojančias paslaptis, padavimus ir skatina pažinti, plėsti žinomumą apie baltų kultūros kelią.

Populiarinant „Baltų kelią“  organizuotas fotografijos ekspedicija  pasitelkiant fotografų komandą. Turo metu fotografijos pagalba dalyviai įgarsino, ką mums sako senoji baltų kultūra ir jos paveldas. Foto – ekspedicijos dalyviai ne tik užfiksavo tai ką dažnai praleidžiame pro akis, bet ir patys turėjo galimybę prisiliesti prie baltų kultūros ir išbandyti baltų kultūros amatus. Puikiai pažįstamuose šiandien turistų lankomuose objektuose stengtasi įminti kuo daugiau baltų kultūros paslapčių: ieškoma baltų mitologijos apraiškų šiuolaikiniame gyvenime.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: