2021-10-08 | PROJEKTO ,,TYRINĖK BALTUS“ IŠVYKĄ Į NORVEGIJA

Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra kartu su partneriais: Šiaulių miesto, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centrais ir kolegomis iš Latvijos vyko į keletos dienų kelionę į Stavangerį, Norvegijoje. Stebėti ir išklausyti kolegų iš Stavangerio Universiteto Archeologijos muziejaus gerosios patirties.
Pasisemti žinių, jau ilgą laiką jų vykdomame, analogiškame tarptautiniame projekte „Viking Cultural Rout“.

Susitikimo metu vieni kitiems pristatėme savo projektų veiklas, pasidalinome savo laimėjimaisi, bei patirtais iššūkiais bandant įgyvendinti projektus. Taip pat išklausėme kolegų pristatymus, jų ateities planus ir aptarėme jau gautus rezultatus vykdant ilgalaikę strategiją.

Buvome labai šiltai priimti ten dirbančių žmonių, mums buvo suteikta neįkainojamą galimybę iš arti susipažinti su istorijos interpretavimo subtilumas Archeologijos muziejuje,  galėjome įvertinti kokia didžiulę svarbą užima vaikų ir jaunimo edukavimas nuo pat mažens diegiant jų kultūrinį palikimą bei identitetą. Keliaujant Vikingų kultūros keliais prisilietėme prie Norvegijos karališkosios šeimos artefaktų, tai pat  turėjome galimybę atrasti santykį tarp archeologinių  faktų ir moderniosios komunikacijos muziejuose pasisemti drąsos naujiems iššūkiams.

Tiek puikių akimirkų, emocijų, gerųjų patirčių, pavyzdžių, ir taip reikalingo tikrųjų tikslų išsigryninimo mums. Esame  įkvėpti jų perduotos patirties, namo grįžome pilni jėgų ir idėjų! Labai tikimes,  kad  visą šią nuostabią patirtį sugebėsime panaudoti mūsų darbuose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: