2022-12-01| PAŠNEKESIAI SU PROJEKTO ,,GYVENU LT“ DALYVE

Visada džiugu iš projekto dalyvių gauti atgalinį ryšį. Šį kartą dalinamės projekto ,,Gyvenu LT“ dalyvės įspūdžiais.

Papasakokite apie save. Iš kur atvykote?Kiek laiko gyvenate Lietuvoje?

Esu Silva Vardanyan. Su šeima atvykome iš Armėnijos ir čia gyvename jau 8 metus.

Papasakokite apie savo patirtį dalyvaujant „Gyvenu LT“ projekte, ko išmokote, kas pavyko/nepavyko?


Į projektą ,,Gyvenu LT“ atėjau norėdama išmokti lietuvių kalbos. Labai džiugu, kad yra tokių projektų, kurie prisideda prie sėkmingos kitataučių integracijos. (Aut. past. Projekto „Gyvenu LT“ tikslas – palengvinti socialinę atskirtį patiriančių darbingų pabėgėlių ir kitataučių integraciją į bendruomenę ir darbo rinką.) Projekto metu išmokau lietuvių k. pagrindų, taip pat su projekto vadovių rekomendacijomis turėjau galimybę išvykti į Italiją.

‌Į Italiją vykote kartu su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais. Papasakokite, su kokiu projektu vykote? Ką veikėte Italijoje ir pan.

Nacionalinės regionų plėtros agentūros direktorė Aida rekomendavo prisijungti prie Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų projekto ,,ATHENA“. (Aut. past. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų AMIF projekto ATHENA tikslas- prisidėti prie imigrančių moterų ekonominės ir socialinės integracijos į ES visuomenę, gerinant joms skirtas verslumo skatinimo paslaugas ir sukuriant joms specifinį verslo pradžios kelią). Į Italiją vykome su šio projekto motyvaciniu, bendradarbiavimo renginiu.


Esu labai dėkinga už visas patirtis ir suteiktas galimybes Nacionalinei regionų plėtros agentūrai ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams. Italijoje gavau puikų įkvėpimą ir išmokau nugalėti savo baimes ir eiti pirmyn. Projektų metu išmokau nebijoti jokių kliūčių ir judėti pirmyn.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: