2022-11-24| PROJEKTO BaMuR PARTNERIŲ SUSITIKIMAS ESTIJOJE

Lietuvių patarlė byloja „Gera pradžia – puse darbo“. Dėl darbų kiekio kaži ar tiek nudirbome, bet tikslus ir iššūkius išsikėlėme didelius.
Agentūra kartu su 4 partneriais iš Estijos (Estonia War museum – General Laidoner Museum), Švedijos (Museum of Västervik), Suomijos (Forum Marinum Foundation) ir Lenkijos (Balteus Foundation) pradėjo įgyvendinti Inttereg Baltic Sea regions programos mažąjį projektą #001 BaMuR „Baltic Museum Resilience: Resilient museum and memory institutions of resilient sociaties in the Baltic Sea Region“ (Baltijos jūros šalių muziejų atsparumas: Baltijos jūros regiono atsparūs muziejai ir atminties institucijos) siekiant sukurti muziejams ir atminimo institucijoms atsparumo krizėms įrankių rinkinį.
Simboliška, bet visi partneriai gyvai 2022-11-22/23 susitikome, Viimsi dvare, kuriame gyveno Vilniuje studijų metais susitikę estas Johan Laidoner kartu su žmona lenkaite Maria Kruszewska, o dabar įkurtas Estijos karo muziejus (Eesti Sõjamuuseum Kindral Laidoneri Muuseum).
Per dvi dienas aptarti projekto įgyvendinimo klausimai, diskutuota veiklų ir rezultatų pasiskirstymo tarp partnerių, išsikelti iššūkiai iki kada pasiekti rezultatus, išanalizuoti programos administravimo ir finansiniai aspektai., pasidalinta atsakomybėmis.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: