Naujienos

2017-06-29 │ PATVIRTINTA PROGRAMA

Patvirtina nauja neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa ,,Besimokanti bendrija: Sinergija. Vystymasis. Darna.“. Ši programa užregistruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (KTPRR).

Plačiau

 

2017-06-23 │ BENDRADARBIAVIMAS

Nacionalinė regionų plėtros agentūra bendradarbiauja ir palaiko draugiškus ryšius su įvairiomis organizacijomis. Vienas iš daugelio agentūros partnerių Šiaulių profesinio rengimo centras. Kartu su šiuo partneriu ir Šiaulių miesto jaunimo iniciatyvine grupe yra įgyvendintas projektas ,,Prisikėlęs bulvaras: Zombių apokalipsė“, kuomet miesto bulvare buvo suorganizuotos nuotaikingos moksleivių orientacinės varžybos.

Plačiau

 

2017-06-21 │ AKTYVŪS PROJEKTO ,,SAUGUS UOSTAS“ MOKYMAI

IMG_2018

Nepilnamečių laisvalaikio užimtumas, socialinių ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas yra viena iš svarbiausių sričių, turinčių įtakos jauno žmogaus elgesiui, pozityviai saviraiškai bei tobulėjimui. Todėl net vasaros metu vykdome projekto ,,Saugus uostas“ aktyvius mokymus jaunuoliams, kurių metu teoriniai mokymai ir aktyvus užimtumas derinami tarpusavyje.

Plačiau 

 

2017-06-05 │ PROJEKTO ,,TARPTAUTINIS KULTŪROS KELIAS BALTŲ KELIAS“ KŪRYBINIAI DARBAI

Projektas Tarptautinis kultūros kelias „Baltų kelias“ pristatys net du virtualios realybės filmukus, kurie padės atrasti laukinės gamtos unikalumą, suteiks galimybę iš paukščio skrydžio  pamatyti apylinkių grožį bei supažindins kiekvieną su tradiciniais Baltų amatais. Kartu su Gluk  Media komanda atradome nuostabių vietų, kurios puikiai atspindės visą projekto idėją ir žadins  turistų susidomėjimą.

Plačiau

 

2017-06-01 │ PROJEKTAS ,,KARIO STOVYKLA: SAVĘS PAŽINIMO, KOMANDINIO DARBO IR NAUJŲ IŠŠŪKIŲ PATIRTIS“ SUGRĮŽTA

Jaunuoliai ir šią vasarą turės galimybę susipažinti su tikro kariškio gyvenimu. Projekto ,,Kario stovykla: savęs pažinimo, komandinio darbo ir naujų iššūkių patirtis” metu jaunuoliai dalyvaus trijų dienų stovykloje, kurioje atliks įvairias užduotis, susipažins su kario profesijos subtilybėmis. Dalyvavimas stovykloje jaunuolių reikalaus ne tik fizinės jėgos, bet ir ištvermės.

Plačiau

 

2017-05-30 │ SĖKMĖS MOTYVACIJA

Kiekvienoje veikloje, norint pasiekti geriausių rezultatų svarbus bendradarbiavimas su partneriais, dalinimasis informacija bei bendrų projektų įgyvendinimas.  Nacionalinės regionų plėtros agentūros Šiaulių filialo direktorė Diana Armalienė dalyvavo susitikime su partnerių atstovais iš Šiaulių apygardos probacijos tarnybos. Susitikimo metu aptarta numatomo projekto ,,Sėkmės motyvacija” darbotvarkė, veiklos ir kiti aktualūs klausimai.

Plačiau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

%d bloggers like this: